Komplexní renovace zubů

Od: Datum: 10.03.14 17:00 odpovědí: 4 změna: 10.03.14 17:48

Ahoj, neporadíte mi někdo, kde by se mi mohli intenzivně věnovat a komplexně dát do pořádku všechny zuby?
Měla jsem zubařku na prd a k tomu genetická výbava nic moc, od 14 let se mi postupně začali kazit zuby
Přišla jsem o přední trojku plus kazy... mám naspořeno 100 tis.
Chtělo by to dát do pořádku všechny kazy, plus nejlépe kdyby to byl mudr. který dělá i implantáty.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 10.03.14 17:30

A odkud jste? Mám dobrého stomatologa v Praze a není ani drahý. Kontakt zde nemůžu umístit. Ale přes VP Vám ho napišu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.03.14 17:31

V místě bydliště se vyptávejte /známých, přes facebook, v čekárnách zubařů atd./ který je dobrý zubař. Pak se s ním domluvte na kompletní předělávce. Prohlídne vás a určitě poradí. Pokud se vám to nebude zdát, rozlučte se a zkuste dalšího. Byl jsem na tom podobně. Trvalo dlouho, než mi to zrekonstruovali k mé spokojenosti. Pokud jsou peníze, nic není problém. Když tak napište aspoň okres a některý kolega poradí dobrého zubaře.

Od: lucinah889
Datum: 10.03.14 17:40

No, mám jen lehce přes 100 tisíc na ty zuby, tak nevím. Balík fakt nemám a vím, že celková rekonstrukce může vlézt až bůhví kam.
Jsem z vysočiny. Ještě by přicházel v úvahu nějaký mudr. z hradce králové.

Od: kajit
Datum: 10.03.14 17:48
Havlíčkův Brod,Mudr.Jirgl

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.