Časopis ABC

Od: Datum: 09.03.14 19:31 odpovědí: 8 změna: 10.03.14 13:12

Dobrý den, doufám že sem se trefil do rubriky, ale snad ano. Teď k věci, chtěl bych se zeptat za kolik by se dali prodat časopisy ABC časově od roku 2005-2008. Mám jich 45 a chtěl bych je prodat. Nejsou vůbec poškozené a jsou v nich pořád vystřihovánky. Nevíte za kolik by se to dalo prodat, aby je vůbec někdo koupil? Díky za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.03.14 19:39
Zkus aukro, tam se čas od času celé ročníky časopisů objevují. Jinak přímo v ABC dneska myslím existuje inzerce přes kterou se právě starší ročníky dají nabízet ale většinou spíš za něco vyměnit než dobře prodat.
Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 09.03.14 19:45

Za tolik, kolik je kdo ochoten dát. Buď antikvariát, inzerci kdo dá nejvíc.

Datum: 09.03.14 19:45

urcite zkus abc , ale necekej nikterak extra cenu ;)

Od: erikretr*
Datum: 09.03.14 20:40

zkus aukro ale nevím jestli to někdo koupí.Kdyby to byly staré tak na 100% určitě.Nedávno jsem prodával na aukru staré ÁBÍČKA a docela dost dobrý kšeft *smich*

Od: levlef*
Datum: 10.03.14 13:12

zeptam se na podobne - mam cele rocniky 91,92 a tak casopisu Ikarie - ma to smyls nabizet?

Od: georgc*
Datum: 09.03.14 21:32

Souhlas s ostatními - nabídni to na aukru, ale od těchhle ročníků moc nečekej ...být to ze 70 tých a 80tých let, tak ti kupující možná utrhají ruce ...

Datum: 09.03.14 21:53

Dp aukro-prodal jsem tam svoje z let cirka 1973-1980 sice vázané ale bez vystřihovánek a příloh! cenu již nevím,zas tak mi na ní nezáleželo.

Datum: 10.03.14 01:08

Zdravím,
zkuste navštívit www.papirovemodelarstvi.cz a dát inzerát do bazaru přímo tam - možná se najde někdo, koho budou vaše ABC včetně modelů zajímat. Doporučuji k informaci o nabídce dát i podrobnější popis - časopisy obsahují vystřihovánky atd.
Na výše uvedené se dostanete tímto linkem http://www.papirovemodelarstv….cz/phpBB3/viewforum.php?f=36

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.