Kolik vzít s sebou eur?

Od: Datum: 09.03.14 19:05 odpovědí: 5 změna: 09.03.14 19:25

Jedu na 14 dní na Slovensko do lázní. Vše je v ceně. Doprava, pobyt, procedury, strava. Nekouřím, večer si dám možná 1 pivo. V sobotu a neděli nějaký výlet do okolí. Kolik odhadujete že si mám vzít s sebou peněz? Nějak se nemůžu rozhodnout.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.03.14 19:16

sebou tak 150 -250E a kreditku na zbytek

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 09.03.14 19:18

Já si všude beru kartu,je to bez problémů a nemusím přemýšlet o tom,co kdyby se náhodou něco přihodilo

Datum: 09.03.14 19:20
Když jsem byl poprvé v lázních v Rajeckých, měl jsem eura asi za 3000 a nestačilo to. Procedury končily před večeří a večer nebylo co dělat tak se šlo do hospody. Další pobyt jsem měl v Lůčkách. Do vesnice daleko a po večeři jsme měli bazén až do zavíračky v ceně. Přes den výlety po krásných horách kolem. tam jsem tenkrát utratil eura sotva za litr. Takže jak vidíš záleží na tom jak se to vyvrbí. Jídlo máš placený takže tě ceny zajímat nemusí a točený pivo je kolem eura. Je jen na tobě jestli si dáš nějakou dražší klobásku pro zpestření lázeňské stravy a domů korbáčky, tatranský čaj nebo borovičku.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.03.14 19:21

Čím víc, tím lépe, lázeňský život a ženské něco stojí. Neurazte se, do lázní jezdím pravidelně (jsem na inv.vozíku) a ještě se mi nestalo, že bych si platila vstupné na taneček nebo kafe sama. Pravda najdou se i tací, co si večer dají jedno pivo a utíkají od společnosti ale moc jsem jich za ty roky nepoznala. Užijte si to, věřte mi, nejen léčebné procedury léčí.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.03.14 19:25

Tam jsou skoro podobné ceny jako u nás , tak si spočítejte kolik utratíte tady a převeďte si to na eura. Plus nějakou rezervu. Zbytek eur vždycky někde udáte. Není na škodu mít kreditku s kterou můžete platit venku. Já teď řeším něco podobného. V květnu letím na Aljašku a taky nevím kolik. Přeji příjemný pobyt . Na slovensku jsem byl v lázních 3x. 2x Bardějov - super a jednou Štos.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.