Kam se odvolávat u stavebního řízení?

Od: Datum: 06.03.14 18:32 odpovědí: 1 změna: 06.03.14 23:44

Již jsem tu psala, ale má otázka je nyní jiná. V naší slepé ulici se staví nová asfaltka a jelikož my bydlíme na konci, tak starostka k našemu překvapení nám představila projekt silničky, která končí před naším pozemkem. Zjistili jsme, že si prakticky jen vymýšlí důvody, proč nechce postavit silnic až k nám. Jde tu samozřejmě o peníze, ale moje rodina je ochotná ještě rok počkat, aby peníze byly a udělalo se to celé. Protože už NIKDY by nikdo nedělal projekt a silnic pro jeden jediný dům. A my bychom tak celý život jezdili přes obrubník (je v projektu) a náš dům by opticky(psychologicky) byl z ulice vyřazen.Nemluvě o znehodnocení nemovitosti. Proč máme jako jediní se nechat finančně diskriminovat?! Starostka si asi říká, že jsme mladí a blbí, necháme se oblbnout. Není tu vůbec oblíbená, řeč s ní ne, lže jak tiskne.

Kam se prosím můžeme odvolávat? Prvně stavební úřad a pak? A pak? Mohou i přes naše "protesty" silnic vybudovat? V obci měli budovat přechod, ale že dvě rodiny nesouhlasili, tak se nebudoval. Tak třeba u silnice také nemohou jen někde ten projekt vyvěsit na určitou dobu a pak ji budovat i přes naše odvolávání se. Prosím pomožte, poraďte, jsme amatéři...Děkujiiiii!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.03.14 23:44
avatar

Proti rozhodnutí stavebního úřadu / pokud jste účastníkem řízení / se můžete odvolat na nadřízený úřad příslušného stavebního úřadu, tedy na krajský úřad.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.