Holter škrtí

Od: Datum: 05.03.14 18:58 odpovědí: 4 změna: 06.03.14 13:12

Mám holtera,který měří jenom tlak,co1/2hod.Neumím si představit noc.Když ho vypnu,tak možná naštvu doktora,když ho jenom odložím,nebude celou noc měřit naprazdno?Můžu se tvařit,že se něco pokazilo.Můžu manžetu na něco nasadit a ráno ještě pokračovat v měření?Máte někdo větší zkušenosti? Za odpověď děkuji,večer je tady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.03.14 19:00
avatar

To sice můžete, ale takové měření je pak k prdu. Je dost důležité mít co nejkomplexnější výsledky. Zkušenosti mám, dá se to bez problémů vydržet, jen nebýt měkký !

Ohodnoceno: 3x
 
Od: pest®
Datum: 05.03.14 19:18
avatar

V noci mi to kupodivu nevadilo vůbec, kabičku jsem hodil na zem vedle postele a tvrdě spal. Kdy jsem myslel, že to zahodím bylo, když jsem s tím druhý den jel k doktorce. Při řízení po městě mi to nedokázalo nic naměřit asi třikrát, protože jsem holt potřeboval zatáčet :-D

doplněno 05.03.14 19:20:

Ted si nejsem moc jistý, ale mám za to že mi říkala, že mezi měřením si to mohu sundat, třeba kvůli osprchování...ale už si to moc nepamatuji. ale myslím, že mírným povolením manžety asi nic nezkazíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bbbb
Datum: 05.03.14 19:31

V noci to tak často neměří od 23 do 05 hod to měří po hodině mezi měřeními to můžete přehodit na druhou paži to zvládne i žena bez problému.když to sundáte zaznamená to chybu a za 5 minut to zkusí měřit znovu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: skye*
Datum: 06.03.14 13:12

Mně bylo řečeno, že pokud holter sundám a bude měřit, že by mohla manžeta prasknout a budu platit novou. Pokud holter na noc vypnete, tak je celé měření k ničemu. Paradoxně se totiž podle tlaku ve spánku dost pozná. I kdybyste se tvářil, že se něco pokazilo, dají vám ho znovu. Jde vám o zdraví, tak se nechovejte jako děcko, jednu noc to vydržíte.

doplněno 06.03.14 13:14:

Mezi měřením se to sundat samozřejmě dá, aby se člověk umyl, převlékl atd. Takže si můžete i ulevit, aby Vás to netlačilo, ale je třeba si hlídat čas, aby byla manžeta před měřením opět nasazena. A pokud Vás to škrtí celou dobu, tak to máte moc utažené. Má to být tak, aby Vám to nespadlo, ale taky aby pod tím ruka nemodrala

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.