Brýle z obchoďáku na čtení

Od: Datum: 05.03.14 15:14 odpovědí: 7 změna: 05.03.14 16:31

Dobrý den mám otázku když si koupím v obchodáku levné bryle na blízko jde to v optice vyměnit za skla na dálku?

Je v tom problém? protože v optice se my nechce dávat tolik penez za obroučky

dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.03.14 15:35

Myslím, že vás s tím vyhodí. Mají z předražených obrouček slušnou provizi a argumentovat zřejmě budou i tím, že u přinesených obrouček nemohou poskytnout záruku. Ale chápu vás, ceny za obroučky jsou dost strašné.

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 05.03.14 15:54

Asi vám vysvětlí, že do takových chudáčků to dávat nebudou. Ale zkusit je to třeba, zde to nikdo neví do čeho jsou ochotni jít, poptejte se, to nic nestojí!

Datum: 05.03.14 16:02

V různých optikách mají různé ceny. Nejdražší jsou ty v šopových komplexech. Asi tam platí velký nájem. Nakoukněte do malých optik. Tam zas až tak na módu zaměření nejsou. A dá se koupit levněji. No, ne úplně zadarmo, ale dá se vykličkovat. ;)

doplněno 05.03.14 16:03:

Jo, nemají rádi přinesené obroučky, protože musí hodně brousit skla, aby je dopasovali.

Od: meea
Datum: 05.03.14 16:06

On je většinu problém v tom,že brýle z obchodáku mají skla vlisované do obroučky,nejde to ani rozebrat.Žádné šroubky to nemá většinou.To jste si nevšiml?

Datum: 05.03.14 16:09

Jde to, ale budou prskat a bude to relativně drahé.

Kupte si normální brýle dle Vašeho předpisu na www.zennioptical.com

Cena směšná, kvalita super a za 7dní je máte doma.

Kupoval jsem tam již minimálně 100ks a zatím nebyl jedinný problém.

doplněno 05.03.14 16:10:

www.zennioptical.com

Od: meea
Datum: 05.03.14 16:13

Musíte jít do optiky,kde berou obroučky od českých firem.Nejlépe menší města.Ve velkých městech a obchodácích to mají nestoudně drahé,protože ti mizerové berou všechno od cizích firem.

Datum: 05.03.14 16:31

krátce a jednoduše - jde to (a ušetří se tím fůra naprosto nesmyslně vyhozených peněz - i když počítám s nejlevnějšíma modelama) - moje zkušenost: zeptal jsem se v optice, následně jsem koupil jako vzor jedny brejle a zas jsem se konkrétně zeptal, jestli to půjde - byl jsem ujištěnej, že mi skla vymění, cena za tu výměnu byla proti ceně obrouček od optiky zanedbatelná
(že jsem se zaseknul po dokoupení dalších brejlí (potřebuju jich několik), a zatím si nedošel k oční doktorce, je jen má chyba...) - mimochodem, další další pádnej důvod pro tento postup - brejle by měly bejt aspoň jedny náhradní (a pokud člověk třeba občas mění pobyt, tak i víc než jedny), a to se pak ta cena obrouček pěkně nasčítá

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.