Nákup E-shop - vrácení zboží

Od: Datum: 02.03.14 12:27 odpovědí: 2 změna: 02.03.14 12:36

Ahoj, koupil jsem si věc z internetu a vyzvedl jsem si jí osobně, potřeboval bych vědět, od kdy se počítá 14ti denní lhůta na vrácení zboží, jestli od data co to zboží bylo pro mě nachystáno na kamenné prodejně, nebo jestli od data co jsem si je vyzvedl? Děkuju mockrát za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.03.14 12:35
avatar

Doba plati od fyzickeho prevzeti zbozi.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 02.03.14 12:36
avatar

89/2012 Sb. Zákon občanský zákoník Odstoupení od smlouvy § 1829 (1) Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnů. Lhůta podle věty první běží ode dne uzavření smlouvy a jde-li o: a) kupní smlouvu, ode dne převzetí zboží.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.