Doplněk stravy proti únavě

Od: Datum: 01.03.14 19:42 odpovědí: 7 změna: 02.03.14 10:12

Jsem směnař,takže několikrát za týden po N směně prospím celé dopoledne.Jednou za čas ale potřebuji něco zařídít atp.a spánek nepřichází v úvahu.Můžete mi doporučit nějaký osvědčený (tedy mimo spánku ) ),volně prodávaný doplněk stravy proti únavě?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.03.14 19:46

Já tu jednu noc týdně klidně probdím bez následků, ale pokud to nezvládnete tak silné kafe, občas opláchnout obličej ledovou vodou. Taky prodávají v plechové krabičce ty cucavé pastilky s guaranou pro noční řidiče.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.03.14 19:48

Kromě kávy Red Bull... Pokud máte na kávu návyk, tak silný černý čaj... Ale na mne Red Bull zabírá, nejsem na něj normálně zvyklá...

Datum: 01.03.14 19:51

Speed, Guarana. Různé energy drinky, Redbull, Monster, Kamikaze apod., ovšem pozor tyto drinky by se neměly užíval delší dobu a každý působí na člověka jinak. Třeba přítele Monster nabudí, zatímco Redbull ho uspává, těžko říci, v čem to je.

doplněno 01.03.14 19:51:

http://tn.nova.cz/zpravy/na-v…est-energetickych-napoju.html

Datum: 01.03.14 20:00

Bohužel kafe ani energy drinky na mě nepůsobí.Jednou jsem vypil 2 Redbuly najednou a asi za půl hodiny mi spadla hlava na stůl.

Datum: 01.03.14 20:17

Mě pomáhá doplnit si hořčík do těla . Ideální vypít láhev Magnezie , a k tomu chroupat oříšky .

doplněno 01.03.14 20:20:

Redbul? nevín, nevím . Když si ho dám s jegrmaistrem , tak jsem dva dny jak motorová myš . Nespím , neposedím , šílím :)

Datum: 01.03.14 21:42
Proti únavě vám nic jiného než spánek nepomůže Ani baterka duracel ... s velkou vydrží

Od: houbarka
Datum: 02.03.14 10:12

Já již mnoho let s úspěchemužívám tablety Caffit, jsou za dostupnou cenu v lékárnách.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.