Zubní implantát nebo můstek

Od: Datum: 01.03.14 18:24 odpovědí: 5 změna: 01.03.14 22:50

Dobrý večer. Uvažuji, zda si nechat místo jedné chybějící stoličky dát implantát, nebo fixní můstek. Něco jsem si již na inernetu dočetl, jak se implantát zavídí. Na videu, to tedy vypadá hrozně. Implantát prý vydrží o hodně déle,než můstek.

Je tu někdo, kdo takový zákrok podstoupil? At už můstek nebo implantát .Je takový zákrok bolestivý? Jak jste spokojeni s výsledkem? Děkuji za odpovědi a přeji hezký večer JM.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.03.14 18:26

Mě vydržel můstek 25 let,

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.03.14 18:55

Mám přítele lékaře a ten mi implantát rozmlouval,jelikož prý je statisticky prokázáno,že tím vzniká asi z 6 % rakovina kostí...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.03.14 22:48

To slyším prvně. Implantáty se dělají z titanu a ten je biotolerantní. Dělají se z něj titanové šrouby, klouby a další chuťovky. Alergie je známa, ale velmi vzácně. O rakovině zmínky nejsou.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.03.14 22:09

Ahoj. Lidi, něco sem ještě přidejte. Moc prosím. Mě v nejbližší , čeká 3 vlevo nahoře a už teď se toho děsím. Díky.

Datum: 01.03.14 22:50

Nemusíš se vůbec ničeho bát. Zavedení implantátu probíhá v lokální anestezii a je naprosto bezbolestné. Po zákroku si vystačíš s brufenem. V tomto to asi nejvíc bolí peněženku ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.