Otázka,pomoc jak najít svou rodinu?

Od: Datum: 01.03.14 11:17 odpovědí: 7 změna: 01.03.14 23:10

ahoj ,jakmám najít svou pokrevní rodinu ,dusím to v sobě několik let a už myslím ,že by bylo dobré tovědět ikdyž byli takový ,že se o mě nepostarali ,tak to chci vědět s kým mám měl tu čest

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.03.14 11:24

Pošta pro tebe, nebo sem napište co víte a občas se někomu zadaří...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.03.14 11:24

zkuste se přihlásit do televiz.programu Pošta pro tebe - tam se věnují přesně tomuhle...

Ohodnoceno: 1x

Od: cuca®
Datum: 01.03.14 11:38

Miro, mate adoptivni rodice, nebo jste vyrostl v detskem domove? Pokud mate ad.rodice, bavil jste se o tom s nimi, zda nevi, kdo je Vaše biologicka matka? Nebo v tom detskem domove, nemaji zaznam? Nevim, do jake miry je toto utajene, zkusila bych neco dohledat, pak tu "Postu".

Ohodnoceno: 2x

Od: ben®
Datum: 01.03.14 11:41

Dobrý den, ano, a zde máte i odkaz, pokud ten pořad neznáte. Je tam i možnost přímo na těch stránkách zadat si své údaje a třeba se někdo ozve i bez nutnosti chodit na natáčení pořadu do ČT. Zdravím!

http://www.ceskatelevize.cz/p…y/10079901208-posta-pro-tebe/

Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.03.14 14:02

Při úniku informací z CIA vyšlo najevo , že Bina Ládina vypátral čech . Údajně to byl pošťák Ondra. Zkuste se s nim spojit . Třeba vám také pomůže.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.03.14 16:09

Pošta pro tebe, je bezva, ale nevěřím, že by kdokoliv z televize někoho hledal. Herec-pošťák jede najisto k informovanému člověku. Televize na hledání nemá lidi, ani prostředky. Navíc si myslím, že mnoho lidí nemá na to, sednout si před kamery a milionům lidí ukázat své emoce a průšvihy v rodině. Já bych to nedokázala. ;) Já jsem přesvědčená, že na sociálkách mají takové, říkejme tomu kukátko, které jim dovolí nakouknout do tajných evidencí. Není to tak dávno, byl tady jeden rádce, který dovedl najít. Mi našel s přesným datem úmrtí. A nemyslím si, že by jezdil po republice nebo seděl na telefonu dlouhé hodiny. Ztrácel čas s nějakou babkou z Ostravy. Měl přístup k tomu kukátku. Kouknul a druhý den mi napsal na vnitřní poštu.

Datum: 01.03.14 23:10
Ahoj. Zkusila bych zjistit co jde z matriky místa narození. Na to má každý člověk právo. V matrikách hledají lidé pro zábavu, když tvoří svůj rodokmen, tak proč ne ty? Dále bych prošla všechny možné záznamy - v dětském domově, doklady o svěření do péče, archiv... Pak bych se pídila po lidech, kteří mohou cokoli o mé minulosti vědět. Adoptivní rodiče či prarodiče, starší sousedé, bývalí zaměstnanci dětského domova...
Je to smutné, každý má právo znát své kořeny.
Přeji hodně štěstí. M
doplněno 01.03.14 23:23: ... Ještě mě napadlo, že by třeba mohly být nějaké záznamy o křtu (např. kmotři). A faráři si také hodně pamatují...
Vím, nemáme zde žádné informace - tak jen zvažuji různé varianty. M

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.