Nemocnice v plzni

Od: Datum: 06.05.13 21:38 odpovědí: 13 změna: 27.02.14 21:06

Halo, mam nezvyklou otazku. Mate nekdo zkusenosti s nemocnicemi v plzni?Pritelkyne by mela v nejblizsi dobe hledat nemoc.zarizeni,kde by ji setrne zbavili zlucnikoveho kamenem,ktery ji trapi. Ale nema tuseni,ktere nemoc. zarizeni-statni,nebo privatni-by mela oslovit.Jak by to bylo u privat. zarizeni s pojistenim,napr. a nebo zda jiz vsichni maji zkusenosti a vybaveni na urovni dnesi doby..atd. a neposledni je samozrejme jaky je personal , lekari ..atd. Nemohli byste s ni se podelit o sve zkusenosti,prosim,dekuji?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.05.13 21:55

Osobně bych volil fakultní nemocnici.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.05.13 05:21

Dobre rano, dekuji za sebe i pritelkyni za odpoved. Take jsem jiz slysela ,ze tato nemocnice neni spatna..jen jsem se chtela ujistit,protoze v dnesni dobe nemocn. zarizeni pribyva a malokdo rekne cirou pravdu. tedy dekuji k.k.

Datum: 06.05.13 22:22

Znám v Plzni Fakultní nemocnici,která má velice dobré reference.Také ve Vojenské nemocnici mám ještě myšlenky na dobu,když tam dělali mojí matce dost složitý zákrok - rakovinný nádor.Myslím,že taková banální operace,jako je žlučník,by jim neměla dělat problémy.

JABRAKA

Datum: 07.05.13 05:26

Dobre rano, dekuji za odpoved. rozhodne nejste sam,kdo by volil jednu z techto nemoc. zarizeni .rada ji to predam,tuto informaci a je pak jiz jen na ni ,kterou zvoli a kde budou mit brzky termin volny. dekuji k.k. ps. sama vim,kdyz jsme pred nekolika roky nechali prevezt z tezke nehody jednoho mladeho muze,ze jej vlastne dali dohromady a dnes je fit.

Datum: 07.05.13 06:07

Dokonce do Fakultní nemocnice v Plzni odvezli většinu zraněných z francouzského autobusu,nabouraného v Rokycanech.Informace ještě z nedávné doby.

Datum: 07.05.13 09:01

Dobry den, velice dekuji,ze jste nasli chvilku a sve nazory ci zkusenosti s nami podelily! Jak i sami muzete podivat, nejvetsi ohlas a spokojenost ma FN. Rada tedy pritelkyni vse predam a budu rada, kdyz se i ona zpet vrati brzy a spokojena!Dekuji k.k.

Datum: 07.05.13 07:53

Každý doporučí něco jiného,dle svých zkušeností.Já bych volil FN-Plzeň.Chodíme tam s dcerou již několik let a přístup lékařů i sester je dobrý.Mě tam dělali složitou operaci páteře a vše v pohodě.

Nešel bych do Primavedu.Tam jsem s péčí mého nemocného otce nebyl spokojený.Taky to tak dopadlo.Kolega z práce tam byl nyní na operaci kýly a ten třeba spokojený byl.

S býv.vojenskou nemocnicí zkušenosti nemám.

Datum: 07.05.13 09:09

Dobre dopoledne. Mate pravdu,ze co clovek, to by mohla byt jina zkusenost /jak jsem i psala, a nemyslim,ze v dnesni dobe kazdy napise pravdu/-teoricky.Na druhou stranu ,kdyz kouknete zpetne,tak vetsina lidi, kdyz museli na nejaky zasah, byli v FN Plzen,takze asi to bude jednodussi nez jsem myslela.Jeste aby meli brzky volny termin ..a uz to mela za sebou. Komu by se -byt na lehky zasah- do nemocnice chtelo,ze?!kdyz nemusi?!Dekuji za odpoved, preji pekny den k.k.

p.s. o tom primavedu jsem take - ne na teto strance poradte- nic pekneho neslysela.

Od: axus®
Datum: 07.05.13 10:48

Asi to bude fakt individualni. Moje babicka si zase radeji 3/4 roku pockala na Primaved, nez aby musela opakovat spatnou zkusenost z Klatovske nemocnice a byla spokojena.

Ale FN Plzen bych rekl, ze je jistota.

Datum: 07.05.13 20:36

Dobry vecer, predem chci napsat,ze jsem moc rada,ze se naslo vicé lidi,kteri na tuto ,myslim,nezvyklou zde,otazku odpovidaji!Ano, jiste to je individualni,stejne asi jako reakce nasich tel jsou na ruzne zasahy take ruzne a nikdo nemuze jiste rici dopredu jake budou. Na Klatovskou nemocnici bych ani nemyslela, tedy jen Plzen a nejblizsi okoli. Mate jinou zkusenost a je dobre,ze dobrou.Dekuji i za ni. K.K.

Datum: 07.05.13 10:56

Souhlasím, FN Plzeň je kvalitní nemocnice (býv. Vojenská nemocnice patří nyní pod FN na Borech, pak je ještě jedna na Lochotíně).Rozhodně nedoporučuji Privamed! Péče o pacienty na některých odděleních je hrozná, sestry lhostejné, vysmívají se pacientům, kuchyně nedbá na předpisy diet a místo nutričních terapeutek tam jsou jen přeškolené všeobecné sestry, které nemají ponětí o tom, co dělají. (Tyto informace mám z vlastní zkušenosti staré pár let - ovšem neslyšela jsem, že by se něco změnilo.)

Datum: 07.05.13 20:48

Preji take dobry vecer a velice dekuji,ze jste si vsichni ,kdo jste dosud sve nazory,zkusenosti nasli chvilku a podelii se o sve ci svych blizkych nebo nekoho,koho dobre znate!Moc jsem radam,ze mohu tyto reakce predat i sve pritelkyni ,aby mela rozhodovani jednodussi!Na Fakult, nemoc, jsem slysela vlastne -nezavisle na teto me "patraci pomocne akci"- jen chvalu,ale pro jistotu jsem se musela poptat takto,abych mohla predat cerstve info!A jak uvadite info o Privamedu, take jsem nic pekneho neslysela, zrejme obcas je vyjimka, ktera pak tak jednoznacne rozhodnuti znejisti,ale osobne si vazim Vasich predanych zkusenosti a dam je tak i dal.Dekuji K.K.

Od: maja1
Datum: 27.02.14 21:06

Dobrý večer, i já se mohu vyjádřit k pobytu ve FN Plzen. Ono záleží také na jakém oddělení jste. Já nemám moc dobré zkušenosti. Na odd. kde jsem ležela byla velmi špatná informovanost ze stran lékaře. Také jsem lékaře za celý den ani neviděla. . o jakýkoliv výsledek z prodělaného vyšetření jsem musela doslova škemrat. Na vše bylo dost času a teprve když jsem se začala ozývat s prohlášením , že chci domů se konečně lékaři domluvili, že mi ještě udělají další vyšetření. Takže po 10 dnech kdy se nic nedělo zjistili, že se musí udělat ještě další asi 4 vyšetření. Prostě jsem z přístupu ve FN velmi zklamaná. Nemluvě o stravě, to byla hrůza. Ale asi opravdu záleží na kterém odd. Zda je to na Lochotáně nebo na Borech.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.