Neustála zima na ruce

Od: Datum: 25.02.14 13:51 odpovědí: 5 změna: 25.02.14 20:40

Ahojte celkem mě trápí neustála zima na ruce i když mi teplo tak ruce jsou tom hůře a celkem velká zima mi na ně je. I ostatní říkají, že je to divné. Nevíte co by mi mohlo pomoct?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: adu
Datum: 25.02.14 14:27

Ahoj, tohle mívám dost často, ale mívám i s tudené nohy. Kamarádka mi poradila, že si mám koupit mořskou sůl ( mořská má velké krsytaly a dobře kumuluje teplo) , dát na plech, strčit do trouby a ohřát na teplotu horkého písku na pláži, potom si na něj dát chodidla v ponožkách a nechat prohřát. Tímto způsobem se prohřeje celé tělo a prokrví u ruce. M"žeš to zkusit, mě to pomáhá :o)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 25.02.14 15:22

Dobrý den. Nechte se podrobně vyšetřit lékařem - internistou. Je hodně lidí, kteří se celý život domnívají, že jaou pouze zimomřiví, avšak většina z nich má poruchu krve. A to buď chybu týkající se v jejím složení nebo chybu týkající se oběhu. Jinými slovy, mají hustou krev a s tím je spojena řada komplikací, které nejsou laxním přístupem pacientů odhaleny a řešeny a časem mají fatální následky. Takže určitě jděte za internistou.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.02.14 15:43
avatar

Máš je někdy úplně bílé?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.02.14 15:44

To né jako každej jinej jen je prostě na ně zima neustále. Kromě léta kdy je velký teplo :)

Od: lukino*
Datum: 25.02.14 20:40

ju,tak to mam také,osobně sem míval,a nyní,po úrazu palce,ještě horší,prý strudené ruce,upřímné srdce,a je pravda,že to může souviset s krví,když na někoho sáhnu,je to jako by sáhla smrt,osobně si ruce když je nejhůře namáčim vodou a střídam teplou a studenou,ale ani jedna nesmí být nepříjemná,aby nebyla moc horká,nebo studená,ale může to klidně být ne jen problém s krví,ale i jiným ogánem,mně třeba špatně fungují ledviny asi na 70 % a také by mi zajímali další názory na tuto otázku,a předem za ně děkuji

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.