Co dát do čaje a kafé

Od: Datum: 25.02.14 08:31 odpovědí: 4 změna: 25.02.14 13:16

ahoj, chci se zeptat, dneska čekáme v práci kontrolu, a chci se zeptat, když si dají čaj nebo kafé jestli ten čaj mám nechat ve hrnku a nebo jím ho dát a jestli jim tam mám dát cukr a lžičky...děkuji...jde mi o to aby to nevypadalo blbě

díky za info


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 25.02.14 08:40
avatar

Dobrý den, zeptáte se, co si dají. To potom uděláte do správného počtu hrnků a např. 2x čaj a 3x kávu. Cukr dejte zvlášť a každému lžičku. Můžete se i rovnou zeptat, kdo a kolik sladí, ale bude to nepřehledné - pokud to bude více osob. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mirca
Datum: 25.02.14 08:44

jako v restauraci :)

kafe už uvařené a zalité, pokud máte nějaký kávovar, tím lépe :).., čaj - chtělo by to takové ty pytlíčkové zabalené v papíru a různé druhy, aby si mohli vybrat, ty jen zalít a každý si pak podle chuti pytlík vyndá sám - cukr zvlášť a lžička na podtalířku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.02.14 08:55
avatar

ahoj, ještě bych koupila malá mlíčka, dala na talířek, cukr na další talířek, aby si mohl každý dát podle chuti... to může být už nachystané na stole předem... ty pak přineseš jenom hrnečky s nápojem a lžičkama, jo a ty pytlíčky bych tam nenechávala, aby nebyl problém kam je odložit ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.02.14 13:16
avatar

Čaj návštěvě dávám hrnek s podšálkem a na malý talířek několik různých sáčků čaje, ve sklenici čaj pečený se lžičkou až vře voda naleju do hrků a každý si dá čaj jaký chce. V cukřence cukr kostky a kleště, nebo v cukřence s násypkou cukr krystal ,v medovém hrnku med a pokud mám tak na talířek rozkrojený citron. Kávu se zeptám jakou kdo chce, turka, rozpustnou a kolik kávy na šálek. Mléko mám kapucínky a ještě na podšálek dávám sušenku nebo čtvereček čokolády-balené. Pokud je víc lidí co si vyberou jeden druh čaje a vím, že ho budou popíjet celé odpoledne, uvařím ho do konvice a pak si každý naleje a dosladí dle chuti.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.