Řízená tkáňová regenerace

Od: Datum: 20.02.14 17:46 odpovědí: 5 změna: 20.02.14 20:08

Dobrý den, zajímalo by mě, co je to řízená tkáňová regenerace ) Děkuji za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lotus*
Datum: 20.02.14 17:50

Tak to by mě zajímalo taky!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.02.14 17:58

Podle toho v jaké souvislosti to je. Jestli se zuby, s kůží, s kostmi. Pravil strejda Gůgl.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.02.14 18:10

Řekla bych, že řízená tkáňová regenerace je např. použití umělé kůže na překrytí rány, umělotina vytvoří překrytí, zabrání infekci a vstřebá se do nové kůže která má dost času se vytvořit. Zařadila bych sem i použití plazmy z vlastní krve, vlastní kostní štěpy. (poze názor laika)

Ohodnoceno: 2x

Od: evaminarova
Datum: 20.02.14 18:24

Pardon, myslela jsem to v souvislosti se zuby :) ale děkuju

Datum: 20.02.14 20:08

"V rámci rekonstruktivních chirurgických zákroků na chrupu provádíme obnovu parodontálních tkání, tj. nejnovější metody řízené tkáňové regenerace, které vedou k zachování zubů určených k extrakci. Při této metodě se nahrazuje kost speciální umělou tkání, která pod vstřebatelnou membránou nahradí kost vlastní. Zákroky jsou pro klienta bezbolestné, provádějí se v lokální anestézii či analgosedaci."

Zdroj

ڞasná věc! Kdyby bylo potřeba ještě přeložit do češtiny, stačí říct. :-D

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.