Záchytka - podpis

Od: Datum: 20.02.14 09:04 odpovědí: 8 změna: 20.02.14 13:08

Ahojj,minulou noc jsem trošku více popil a ráno jsem se probudil na záchytce.Má hlavní otázka je,když jsem podepsal papíry pod jiným podpisem,může mi být poplatek na záchytce nějakým způsobem dokázán? Mohu dát věc k soudu? Cena za 1 noc na záchytce 2 000 zhruba,neuvěřitelný.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.02.14 09:08
avatar

sam si neuveritelny. Sam skoncis na zachytce protoze neumis pit, a kdyz je ti za to nauctovana castka, chtel by ses soudit. Nekdo normalni by sklopil hlavu a zaplatil a s ostudou sel domu.

Doklad totoznosti nebyl pozadovan?

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 20.02.14 09:13
avatar

Snažíte se být vykoukaný, ale jste spíš trapný.Na ožrání máte dost, určitě Vás do toho stavu nepřivedla pouhá 2piva a malý rum. Tak budete mít jistě i na zaplacení. Tak to musí být. Dovedete si představit zválené, blekotající, pomočené, pozvracené individum, kterým se na záchytce musí slušní lidé zabývat? Nedělala bych to ani za nic. A ještě se najdou kujóni, kteří přemýšlejí o tom, jak nezaplatit.

Za každý zážitek se přece platí: za vstupenku do divadla, do ZOO, do akvaparku, tudíž i za vstupenku na záchytku. Nic není zadarmo. A jistě vaši totožnost znají, mají s podobnými ptáčky jistě už bohaté zkušenosti. Tak se nemrskejte, zaplaťtae a příště to do sebe nelijte, když to neumíte! *cert* Jaga.

Ohodnoceno: 6x
 
Od: saris
Datum: 20.02.14 09:21

pravda,pravda,super napsáno :)

Datum: 20.02.14 12:23
avatar

Toto se nedá chápat jinak, než jako pokus o provokaci. Za všechno se platí. Vy se chcete soudit za to, že jste byl "ubytován" a pod kontrolou? Také jste se mohl třeba probudit někde ve škarpě, pomlácený, okradený apod. že? Buďte rád, že částka není vyšší, že jste to přežil ve zdraví, poučte se z toho, zaplaťte a nevymýšlejte hlouposti pro pobavení jiných.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 20.02.14 09:41
avatar

Dobrý den, ta cena 2.000,- Kč za noc není tak neuvěřitelná. Ve zdejším penzionu chtějí 1.500,- Kč za noc a jediné, co pro Vás udělají je to, že Vám předají klíč od pokoje. Vy jste měl dokonalý servis - někdo Vás přivezl, někdo odstrojil a umyl, někdo Vás přikurtoval a pak celou noc kontroloval, zda se nedusíte a nezvracíte, někdo po Vás ráno uklidil a k tomu cena za energie. Tak si myslím, že je to cena slušná. Toho soudu se dočkáte, pokud nezaplatíte. A že jste byl ztotožněn bych předpokládal. Bez toho by Vás asi nikdo nevypustil mezi střízlivé občany. Zdravím!

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 20.02.14 10:02
avatar

2tisice se ti zda malo? kdyz ma na to , se ozrat , tak mej i na zachytku , musi se platit personal , sprcha , benga... v okoli znam zachytky i za 5tisic , nevim co chces soudit , maximalne svoji blbost

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 20.02.14 12:45

Co to je pod jiným podpisem a vůbec, co je to podpis, jak má vypadat? Problém vám nastane, pokud ho budete chtít popřít. U bank mám jiné, než běžně. A co klikyháky?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.14 13:08

Souhlasím, je to neuvěřitelné. Nechápu proč bych měl ze svých daní platit službu starající se o alkoholiky, co neví kdy mají dost.

Kdyby si takoví lidé rovnou "ustlali" někde uprostřed silnice nebo na kolejích, tak by stát mohl dost ušetřit :D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.