Jakou měnu do poslké Osvětimi

Od: Datum: 04.03.14 08:56 odpovědí: 7 změna: 05.03.14 17:15

Dobrý den,

o víkendu jedu s cestovku do polska do Osvětimi. Chtěl jsem se zeptat, je lepší si vzít eura nebo PLN např. na WC nebo jiné drobnosti. Co je výhodnější?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.03.14 09:05

Berte Zloté, jinak by Vás tam šulili...

doplněno 04.03.14 13:35:

Trhy berou všechno, jak koruny tak Eura.

Ohodnoceno: 0x

Od: kajek
Datum: 04.03.14 09:07

Děkuji to jsem potřeboval vědět :) Přeci jenom EURO je tvrdší měna ...

Od: ben®
Datum: 04.03.14 09:09

Dobrý den, nerad bych poradil špatně, ale myslím, že situace v Polsku je stejná, jako u nás - euro tam nemají zavedeno, tak já bych si vzal jejich národní měnu. Zkuste jít u nás na WC a platit v euro. Euro asi vůbec nepotřebujete. Zdravím!

doplněno 04.03.14 09:14:

kajek - berte jejich měnu a všude Vám vrátí zpět. S euro by mohl být problém.

Od: kajek
Datum: 04.03.14 09:11

Děkuji za reakci, ale tuto informaci jsem dostal z cestovky, že si máme vzít buďto zloté nebo eura, tak proto jsem se raději zeptal. V každém případě beru zloté :)

Od: majkam
Datum: 04.03.14 13:17
Třeba se ještě někdo koukne na tuto otázku,přidala jsem se,abych nemusela zadávat jinou.Pojedeme do Polska zájezdem na jeden den,také okoukneme trhy,když už tam budeme.Platí se na trhách ve zlotých nebo v českých korunách?

Od: radil*
Datum: 04.03.14 13:35

Na tržnicích berou Zlotý i Koruny, většinou dají obdobný kurz jako ve směnárně. Pokud nakupuješ do 1000, tak se ani nevyplatí směnárnu navštívit.

Od: nikc®
Datum: 05.03.14 17:15

Tam byl koncentrační tábor, ne? To Vás obdivuji, že tam jedete. Byla jsem tam jako dítě na prohlídce a stačilo mi to. Pamatuju si jí velmi dobře. Je to pro silné žaludky. Vzala bych tam Eura i zloté.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.