1xJak napsat v životopise částečný důchod

Od: Datum: 19.02.14 14:16 odpovědí: 3 změna: 19.02.14 20:48

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda někdo z vás neví, jak napsat do CV, že má ta dotyčná osobá částečný důchod I. a že nesmí pracovat u strojů ze zdravotních důvodů.

Předem děkuji za všechny odpovědi, moc mi to pomůže.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 19.02.14 14:25

Pan xxxxx má invalidní důchod 1. stupně s tímto omezením : nesmí bla bla bla,. Co nesmí dělat má napsáno od komise, která mu důchod přidělila.

doplněno 19.02.14 14:54:

* částečný důchod neexistuje

Ohodnoceno: 2x
 
Od: tomto
Datum: 19.02.14 14:29

Je složité napsat, že máte částečný důchod, a že nesmíte pracovat u strojů ze zdravotních důvodů a případně citovat příslušný paragraf a zákon z Rozhodnutí, které jistě v této souvislosti Vám bylo vydáno? Stejně takové rozhodnutí bude chtít zaměstnavatelo doložit, aby náhodou nepochybyl při přidělení práce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.14 20:48
avatar

Já bych to do CV vůbec nedávala, vynechala bych i kolonku "zdravotní stav". Do CV bych uvedla kvalifikaci plus praxi. Zdravotní omezení bych zmínila až při pohovoru.

------- Tím samozřejmě nemíním, že by měl člověk lhát nebo něco zamlčovat či tajit. Člověk, který má nějaké zdravotní omezení, se bude ucházet o místa, která zvládne vykonávat přes své omezení. Informace o tom, že nemůže pracovat u strojů, je pro potenciálního zaměstnavatele v prvním kole nadbytečná a podle mne může vést k okamžitému vyřazení CV.

--- Pokud by zájemce pokročil ve výběrovém řízení do dalšího kola, bude se stejně muset k jeho zdravotnímu stavu a ke schopnosti vykonávat zamýšlenou práci vyjádřit závodní lékař.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.