Hravé aukce - špatné přihazování

Od: Datum: 19.02.14 07:46 odpovědí: 3 změna: 09.01.16 11:11

Dobrý den,po dlouhé době jsem navštívila "hravé aukce". Nevěřila jsem vlastním očím...na liště stálo,že jsem přihazovala více než 260 krát!Jak je to možné!Sami sI můžete nastavit, kdy a jak dlouho a kolikrát jsem přihazovala!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.14 07:50

jsou to prostě hravé aukce = možnost jak lidi nalákat na nízké ceny, které nakonec drasticky přeplatí aniž si ho toho sami všimnou. Dříve se říkalo, že v systému jsou roboti, kteří v poslední vteřinu váš příhoz stejně přehodí. Většinou to byla divná jména a proto se o tom spekulovalo.

Samozřejmě si můžete stěžovat, že systém automaticky přihazoval víc než měl umožněno a žádat vrácení kreditu, ale sám bych to bral jako ponaučení a vícekrát bych tam nechodil... na žádný takový systém. Tam vyhrává vždy jen provozovatel a to velmi snadno a vysoké částky! *stop*

Ohodnoceno: 3x

Od: vegun
Datum: 09.01.16 11:11
Já jsem si najivně příhozy koupil. Nikdy mi je nepřipsali. Pořád jsem psal adminovi, ať mi už je konečně připíše, ale nikdy žádná odpověď. Fotil jsem mu příkazy k úhradě, vyhrožoval, nadával, tisíc mejlů, a nic.Takže jsem hrát ani nezačal. A co bych dělal, když bych vyhrál, taky bych psal adminovi a škemral o výhru? Doufám lidi, že nebudete jako já...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.02.14 08:09

tomu se vyhybam obloukem , platit za prihozy , to bandu laka ... kdyby to bylo fakt tak za levno , tak tyto aukce nemuzou existovat

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.