Chyby v seriálu

Od: Datum: 18.02.14 20:21 odpovědí: 5 změna: 19.02.14 21:03

Ahoj. Právě jsem zjistil, že hlavního hrdinu, v seriálu Vyprávěj degradovali z Desátníka absolventa na obyčejnýho vojáka. To toho po roce služby moc nedokázal. Jiné takové, za nás, na konci povýšili na Podporučíky. Ve 20:19 je už zase absík v šedesátkách.

Brácha, zas hned zareagoval na magnetofon, co měla rodina na skříňce a byl to typ, co měl mít připojené repráky. Jinak by nevydal ani hlásku. A neměl je. Všímáte si podobných chybek?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.02.14 20:27
avatar

Mohl přijít o hodnost to ano ale o kolejnice absoloventa nikoliv a tak se stal vojínemabsoloventem, u nás takový také byl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.02.14 20:42

Tohle uteklo scriptce. Jinak, u nás u vojáků, tu první frčku dostali skoro hned, pokud si ji nepřitáhli už fakulty.

A od jaklé hodnosti se u vás u útvarů zdravilo? U nás od majora vejš. Měli jsme jenom dva.

Datum: 19.02.14 09:41
avatar

Chybky tam jsou. Já jsem si zase jako ženská všimla, že Veronika Francová vozila svou Lucinku v moderním kočárku, který se na prodejnách objevil asi až někdy za 6-7 let, než v době, kterou tam představovali. Mám děti narozené v letech 1977 a 1979, tak jsem se v té době v kočárcích opravdu vyznala.

Jinak mě potěšilo plno věcí, stejných, jaké jsem používala já: plastová kuchyňská váha přišroubovaná na zdi, úplně stejná kávová souprava, jakou mám dodnes, nebo Eviny modré úpletové šortky, v kterých jela na vodu. Nosila jsem je hrozně ráda, byly elastické a v pase do široké gumy a když člověk nějaké to dečko přibral, pěkně se přizpůsobily. *ua* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.14 21:03

Ahoj. K těm kočárkům. My jsme se ženou, jako relativně vysocí, nemohli jezdit s chromákama. Liberta měla takový obrovský hluboký kočárky, který měly, tak měkký pérování, že jsme se při jejich tlačení, museli moc ohýbat. Takový kočár měla švagrová a fakt s tím nešlo jezdit. Jednou paní uviděla na sídlišti hnědého Stegnera a zamluvila si ho ještě na ulici, ke koupi za 8 měsíců. Stál 3500 Kčs. Liberta 1260 Kčs. Už měl za sebou dvě děti, pak naši dcerku, zase další dítě té paní a pak zase našeho prvního synka. Pak šel zase dál a byl pořád jako nový. Další synek se už po převratu vozil v italském PegPeregu. A taky s,e zase dobře prodal dál. Ten už stál v trojkombinaci 13.500 Kčs.

Datum: 19.02.14 09:57
avatar

Chyby ve filmech se dělají. To ai nejde ubránit. Dokonce jsou i internetové stránky, kde se podrobně píše o těchto chybách. Minulý týden jsem koukal Noc na Karlštejně a je tam vidět člověka s jízním kolem. Jindy je záběr, vchází do místnosti, dveře se otvírají dovnitř, stři, záběr z místosti jak tam vchází a dveře se otvírají ven...Občas je v zrcadle vidět odraz štábu, a podobně.

Stává se to..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.