Reklamace u kadeřnice

Od: Datum: 18.02.14 18:14 odpovědí: 8 změna: 19.02.14 11:53

Dobrý den, je to cca 5 dní, co jsem si nechala u jedné kadeřnice prodloužit vlasy. Chtěla jsem se dostat i ke svojí, protože jsem měla už odrosty, ale dohodla jsem se s paní, co mi prodlužovala, že se ke svojí kadeřnici objednám potom, aby doladila rozdíly, případně lehce zastřihla celkový účes. Včera jsem byla u své kadeřnice, ačkoliv věděla, že mám prodlouženo, ještě se ptala, co a jak...cenově..atd. Chválila mi to. Nakonec stříhala stříhala, až mi to celé ostříhala a já mám teď na hlavě to, co jsem měla před prodloužením. Jsem nešťastná, takových peněz a je to všechno pryč. Vlasy mám zase krátké. Mám všechny účtenky. Mám právo požadovat minimálně cenu za vlasy, nejlépe i za práci? Co když na to nepřistoupí? Jak se můžu bránit? Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.02.14 18:24

Já u své kadeřnice sedím před zrcadlem., vy ne? S kadeřnicí se předem domluvím jakou mám představu (já k ni mám důvěru a tak stačí když řeknu, můžeš na krátko nebo chci to delši asi pocud). Já koukám a mám pusu, když se mi něco nelíbí řeknu to hned.

Copak vy ¨jste neřekla co máte za přání, zavřela oči a otevřela je až doma? Nevím jak dokážete, že kadeřnice ostříhala vlasy o své vúli a že vy jste to tak nechtěla.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.02.14 18:30

.. vytáhne ty vlasy z koše a omlátí vám je o hlavu protože její nasrání nebude znát hranic .. vy jste snad nevyděla jak vás stříhá .. měla jste říct když se vám něco nelíbilo .. teď už budete chodit s křížkem po funuse. Nemusí vám vůbec nic vracet. To by potom mohlo být že jsem se chtěl ostříhat na krátko druhý den jsem si to ráno ale rozmyslel a zjistil že mi to nesluší a chtěl bych to reklamovat .. to je můj problém ne problém kadeřnice já to tak chtěl. Vy jste chtěla ostříhat vlasy tak je ostříhala ..

Od: buss®
Datum: 18.02.14 18:55

Otázka je, co jste po ní konkrétně chtěla, Budete se dohadovat ... Ale jinak svá práva najdete v Obč. zákoníku.

Datum: 18.02.14 19:08

Je to snad půl roku, co se toto řešilo v televizi - jak reklamovat u kadeřníka. Také jsem to nevěděla. Jediná reklamace je NEZAPLATIT. Tím vyjádříte nespokojenost. Protože jakmile zaplatíte, je to jako byste souhlasila s provedenou službou. Vidíte, souhlasila jste, zaplatila jste. Nyní se už s tím netrapte. Řekněte si, že jste určitě v životě přišla o více, nebo ještě přijdete. Hlavně, že jste zdravá, máte práci bydlíte apod. Případně, vlasy zase narostou. Za nějaký čas na to budete už jenom vzpomínat.

doplněno 18.02.14 19:32:

Dále je již řada na kadeřnici, aby jednala. Brala se, že práci vykonala dobře.

Datum: 18.02.14 19:34

Přeci jste se viděla v zrcadle ,co vám dělá na hlavě - je to vaše vina ,že to takto dopadlo . Nic nereklamujte a podruhé si rozmyslete co vlastně chcete.

Datum: 18.02.14 19:48

Dobrý den. Kadeřnice stříhala a stříhala... s Vaším souhlasem. Vy jste zaplatila a odešla jste jako spokojená zákaznice. Tudíž si můžete být jistá, že od kadeřnice uslyšíte, že jste si to takto přála a nic jste nenamítala. Jistě, že na pozdější námitky nepřistoupí, protože jste je měla vznést ihned, když jste nebyla s její prací spokojená. Tady bych ani o žádné reklamaci neuvažovala, ale je to samozřejmě na Vás...Je to i Vaše chyba, že jste si nechala na hlavě vytvořit to, co na ní nyní máte..Berte to jako ponaučení pro příště a pokud Vám kadeřnice nevyhovuje, poohlédněte se po jiné. Někdy se takové věci stávají, když se dvě strany třeba špatně pochopí, nebo se zákaznice nedovede vyjádřit, co a jak vlastně na hlavě chce vytvořit...

Ohodnoceno: 2x

Od: ellori
Datum: 19.02.14 10:18

Samozřejmě kadeřnici znám, chodím k ní 5 let. Nejsem pitomá, právě že důvěru k ní mám/měla, proto mě ani ve snu nenapadlo... Pokud jste to dočetli do konce, tak jste zjistili, že vlasy nebyly moje, ale kupované, za dost peněz. S kadeřnicí jsem se samozřejmě dohodla, jak to udělá, že jen zlehka dorovná rozdíl mezi mýma vlasama a nastavovanýma. To je tak těžké pochopit? Přece si nenechám dobrovolně ostříhat vlasy, které jsem si koupila a nechala udělat za dost peněz. Kdyby byly moje, tak budiž! Měla jsem 50 cm prameny a teď mám délku 38 cm. Přesně to co jsem měla dříve. Sama z toho byla divná, prostě stříhala stříhala...když máte vlasy do pasu a prostříhává, tak to opravdu hned nevidíte...řešila jsem to s ní hned, stále to řešíme. Myslím si, že by bylo fér, mi zaplatit aspoň ty kupované vlasy, když už ne práci za přidělávání...

Datum: 19.02.14 11:53

Hlava mi nebere už to, že jste si u jedné nechala vlasy našít a za 5 dní šla ke druhé, dcera si nechávala, kdysi dávno, vlasy prodloužit a domů přišla učesaná.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.