1x

Akutní myeloidní leukémie

Od: Datum: 16.02.14 23:09 odpovědí: 1 změna: 21.02.14 01:11

ahoj, diagnostikovali někomu AML? V pátek mi tuto zprávu řekli a zítra jdu zase do nemocnice, chci se zeptat na vaše "zkušenosti", jak dlouho ležíte/neležíte v nemocnici? I při chemoterapiích ležíte v nemocnici? Ať vím na co se zítra a i celkově připravit...dík Pavel

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.02.14 01:11

Chtěla jsem vám k tomu něco napsat a koukám, že otázka už není vzhledem k vaší situaci příliš aktuální. Tak snad všechno probíhá v rámci možností co nejlíp - držím palce Nenašla jsem žádné pěkné fórum k vašemu tématu, třeba budete mít víc štěstí, až budete mít čas pohledat. Hlavně se neváhejte doktorů ptát na všechno, co chcete vědět, vůbec není špatné si ty otázky předem sepsat, dokud si je člověk promýšlí v klidu - v ordinaci nebo při vizitě se spolehlivě půlka zapomene. Čeká vás teď dlouhý boj, ale víra, že budete vítěz, je pořádný kus léku.

(Akutní formou onemocněl jeden náš bratránek z druhého kolene, či co to je za příbuzenstvo... šest mu bylo. Rok to tenkrát trvalo, než se uzdravil. Už je to několik let, dávno žije normálně a bez následků. )

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.