Hledám hezké místo u moře

Od: Datum: 16.02.14 22:41 odpovědí: 6 změna: 17.02.14 06:16

Jezdím každý rok s kamarádkou na 10 dní koncem kvetna, zacatek cervna, na tzv čtecí dovolenou. Byly jsme na třech řeckých ostrovech, letos si nějak nemůžeme vybrat. Usoudila jsem, že nejlepší jsou zkušenosti druhých. Určitě si představujeme něco hodně blízko u pláže písečnéí, ubytko s bazenem, netřeba hřiště pro děti Netřeba jídlo, ale když bude, nevadí. Hlavně aby tam už bylo teplo. Máme rády si opravdu celé dny číst a opalovat se a navečer někam se projít, dát si vínko, posedět. Vybraly jsme si Dahab, ale teď tam byl zas nějaký masakr v Egyptě a kamoška se bojí tam ject.

Jde mi hlavně o nějaký tip, zbytek už si vyhledám a zařídím. Díky, eventuelně zas já poradím se zaoceánskými destinacemi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.14 22:53

A do jakého rozpočtu se chcete vejít, případně jaká kuchyně/kultura je vám nejbližší? Když se vám líbí Řecké ostrovy a nechcete žádnou velkou akci, pak můžu doporučit nějakou veničku na Jihu Portugalska - Algarve, nebo dokonce Madeiru. Já tam byl kdysi přes Silvestra a bylo to nezapomenutelné. Pláže parádní, hotely luxusní a s prvotřídním servisem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.02.14 23:32

Tak vzhledem k tomu co tam hodlame delat, tak do 20 tis maximalne a to Portugalsko asi nebude. Ale podivam se, diky za tip!

Datum: 16.02.14 23:47

Domnívám se, že lepší tříhvězdičkový, možná i čtyř, za tuhle cenu při troše snahy seženete. Cestovky ignorujte. Chce to jen zpáteční letenku (třeba Ryanair jsou experti na mizerné služby za nízké ceny, ale létají hlavně z malých letišť) Nesledujte jen na česká letiště - z Vídně jsou lety většinou levnější, kolikrát i z Norimberka, vygooglujte si pár hotelů zjistěte ceny, případně to udělejte až na místě, což je mírné riziko, ale stojí za to. Vždycky se najde neobsazený hotel, který střelí ubytování pod cenou. Pak už si jen připočtěte svou denní spotřebu a je to... vsadím se, že ve výsledku to vyjde tak o 5-10 tisíc levněji, než s cestovkou. Já jel kdysi tímto způsobem na konci Září do Malagy a skončil jsem v pětihvězdičkovém hotelu za úplně úžasnou cenu. Kdo v dnešní době využívá služeb cestovních kanceláří, ten si snad i zaslouží být řádně oškubán. Když už musíte, pak se aspoň neomezujte na ty české... je to bída. Levně se u nás nabízí snad jenom Chorvatsko, Řecko a Itálie. Ostatní destinace máme předražené.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.02.14 06:13

@amadeus to ma velky hacek, primo hak. Ja jsem zvykla cestovat po svete takhle, jen letenky, ale tahle kamaradka ma rada na jistotu. Jen na Slovensko jsem ji ukecala ze rano nevime kde budeme spat vecer kdyz jsme kazdy rok po Slovensku cestovaly. Tak kdyz mohu vyhovet, a ona mi za to stoji, vyhovim. To znamena, ze nekde koupime nejaky All inclusive nebo bezjidlovy pobyt. Na to Portug jsem se divala, krasne, ale i me spis lakaji arabske zeme, kdyz uz. Rozhodne ale diky, treba nekdy vyuziju pro sebe! Ta Malaga me zaujala!

Od: mmm1234
Datum: 17.02.14 01:13

Mě třeba uchvátilo Tunisko. Plno lidí říká, že je tam špína s čímž musím souhlasit, ale já byla jinak spokojená. Byli jsme v Port El Kantaui a pak kousek od Monastiru. V prvním městě jsou lepší procházky po okolí, protože je na co koukat, ale hotel jsme neměli hned u pláže a byla tam i jiná mínus. Kdežto Monastir / hotel Houda golf and beach / bylo přesně moje kafe. Hotel leží v zahradě a pláž je hned u východu z této zahrady. Takže můžete ležet pod palmama v trávě nebo na pláži na písku. Jídlo bylo taky super. Taky tam jsou levný taxíky, takže jsme si dělali i výlety do okolí. Cena byla kolem 12 tisíc na týden včetně all in.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.02.14 06:16

Vypada hezky, predlozim, diky tez!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.