1x

Věkový rozdíl

Od: Datum: 16.02.14 19:58 odpovědí: 11 změna: 22.02.14 17:43

ahoj všichni je mi 20 let před 8 měsíci jsem se neskutečně zamiloval do 15 leté holky a moje city k ní jsou stále silnější jediný problem je s jejíma rodiči kteří se o nás dověděli po 4 měsících a zakazali jí se semnou jakkoli stýkat tak se scházíme potajnu už hodně dlouho ale jestli se zase dozví že sme spolu tak ona bude mít zákaz chodit kdekoli a my spolu nebudem trávit prakticky žádný čas a oni mě kvuli mému věku neznáší přitom mě ani nepoznali nevim vůbec jak dál jestli to tajit až se to bude hodit jim? děkuju za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.14 20:05

Rodičům té dívky se nedivte, oni by si k ní představovali nějakého mladšího kluka a svoji dceru už vidí zbouchnutou s dvěmi dětmi v náručí. Vy se jim asi zdáte už jako hotový mužský. No bohužel rodiče jaksi podcenili to, že co je zakázáno, to chutná nejsladčeji. A nemohl byste si nějak s těmi rodiči sám promluvit? Jinak mi přijdete oba dva - vy i ta slečna - jako malé děti. Zkuste se zachovat trošku dospěleji, néé že se budete za zády rodičů tajně scházet, protože to je akorát ještě více naštve. A nezapomeňte, že slečna je taková ještě hodně mladá, nevyzrálá (minimálně po psychické stránce určitě), tak holt rodiče ji chtějí chránit.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 16.02.14 20:08

Ahoj. Patriku podívejte se na to ze strany těch rodičů. Dívce je 15 let, mají o ni strach a obavy...Vy jste již dospělý, ona teprve dospívá. Pět let není zase tak moc, ale 15 let je málo na vážnou známost. Jestli jí máte rád, snažte se pochopit i postoj jejích rodičů a respektovat ho. Až když má člověk své vlastní děti vidí leccos jinak...

Ohodnoceno: 4x

Datum: 16.02.14 20:20

Chovejte se tak, abyste se nemusel stydět ani sám před sebou a když budete mít takhle čisté svědomí, tak si do toho nenechte nikým mluvit. Časem rodiče uznají, že se máte rádi když dokážete překonávat překážky a 5 let není žádný věkový rozdíl.

Ohodnoceno: 3x

Od: cuca®
Datum: 17.02.14 16:13

Ahoj Patriku.mne bylo 14 a memu dnesnimu manzelovi skoro 20.mamka mi to taky zakazovala.schazeli jsme se i přesto..nebyly mobily, takze jsme psali dopisy.sve rodice jsem nechapala, myslela jsem si jak me nechapou. Mam 14letou dceru, tak kdo vi jak se zachovam ja, az prijde domu treba se starsim chlapcem.

Ten rozdil nenk veliky, kdyz te divce bude 20, vam 25 rodicum by to neprislo uz divne.proste svou holcicku chrani.

Chovejte se tak, aby nemeli duvod vam branit.nebudu vam rikat, zdrzte se sexu, neni kam spechat, hlavne pro ni, ale dejte si pozor.

A ja dopadla tak, ze ditko prislo driv nez by melo, ale jsme spolu uz 19 let a mamka si myslim je se svym zetem spokojena a vse je zapomenuto.ikdyz priznavam, nerada, obcas si vzpomenu na to braneni z jeji strany, ale jako matka uz ji chapu.

Takze drzim ve vztahu pěsti, pokud to nevyjde , nez se ozenite, muzete byt zamilovan jeste mnohokrat, to nevime nikdo nikdy dopredu.

Ohodnoceno: 0x

Od: patrik2
Datum: 17.02.14 20:51
Zdravím, myslím si, že to všechno za 1-2 roky bude dobré ale teď musíte dát čas ti rodiče se o ni bojí ale jestli tak překonávate všechny překážky úspěšně tak to klobouk dolů pravděpodobně je to pravá láska moc Vám to přeji i já jsem něco podobného zažila a dopadlo to tak že rodiče se s tím nakonec smířili a přítele mají rádi do dnes přítel je starší o 6 let mě je 22 a čekáme s přítelem naše první miminko a mí rodiče jsou šťastní, že i já jsem šťastná. Tak si myslím že to dopadne dobře i u Vás. :)
Datum: 17.02.14 21:08
Rodiče dívky se o ni asi moc bojí nedivím se jim ale uvidíte že za ten rok to přejde a budou rádi že je dcera šťastná všechno to chce čas. Mnoho dívek je v tomto věku ještě nezralé na takový vztah ale jak říkáte že se o vás rodiče dozvěděli a zakázali ji s vámi být tak si myslím že té dívce na vás moc záleží a moc vás miluje ostatní dívky by to pod takovým tlakem nedokázaly a rada? Hlavně bych se na ní nikdy nevykašlal podle toho co tu píšete je to výjimečná dívka která ví co chce a má jasno v budoucnosti. Takových dívek je málo tak si jí važte a buďte vždy její oporou ve všem.
Datum: 18.02.14 10:30

Milý Patriku, teď si tady děláte šoufky z rádců, položil jste otázku a sám si na ni, jako hlupák, odpovídáte. Proč? To si klidně můžete sám sobě odpovědět doma na kanapi a nemusíte to zadávat do Poradny.

Vymstí se Vám to tím, že lidé si to pamatují, kdo to myslí dobře a kdo podvádí a až budete opravdu něco potřebovat, lidé nebudou ochotni Vám radit. Protože si děláte jen srandu.

Maminka vaší dívky by Vás měla napálit pekáčem do hlavy, aby se Vám rozsvítilo. Je to tak. *cert* Jaga.

doplněno 18.02.14 10:33:

Docela by mě zajímalo, jak jste to udělal, že je Vám z 20 najednou 22a čekáte s přítelem svoje první miminko. Jak se z vás udělala ta ženská? To jsem blázen!*ee*

Datum: 22.02.14 17:36

Paní, jeho přezdívku použili lidé, kteří nemají tady založený účet a rádi by tady okomentovali či obdařili svými zkušenostmi tento problém. Ale Vám to nejspíše nedošlo. -_-

Datum: 22.02.14 17:41

Hahaha. Až na to, že to takhle nefunguje. Rádci vědí svoje.

doplněno 22.02.14 17:51:

Cuca - jakou kdo použije přezdívku, je úplně šumák.

doplněno 22.02.14 17:52:

Resp. jde vidět, že druzí Patrik2 nejsou jako tazatel:)

Od: cuca®
Datum: 22.02.14 17:43

Tak si prosim pouzivejte svou prezdivku a ne stejnou jako tazatel, a nedelejte tu zmatek, pak nemuzeme vedet, ze si z nas nedela soufky on *bzum*

Od: feds
Datum: 18.02.14 14:54

Co je ta za hovadinu? Mně je 16 a kluci, se kterými se bavím, tak jim je převážně 19, 20, 21.. A nikdo s tím nikdy problém neměl. No možná je to taky proto, že mám staršího bratra tím pádem jsem s kluky tohoto věku (ještě o dva roky staršího) běžně v kontaktu..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.