Kineziologie - názory, doporučení

Od: Datum: 16.02.14 19:53 odpovědí: 5 změna: 27.03.14 12:01

Zdravím rádce a hned se ptám.

Máte zkušenost s kineziologií? Něco jsem si přečetl na netu a vypadá to, že by to mohlo pomoci jednomu členu rodiny. Ale potřeboval bych slyšet (číst) nějaké zkušenosti, ať už kladné nebo i záporné. Případně jak si vybrat správného kineziologa, nebo i doporučení přímo na někoho.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.14 19:57
avatar

Jestli tomu sám věříte, tak to zkuste. Já osobně s tím zkušenosti žádné nemám,protože tomu nevěřím. Ale to neznamená, že to odsuzuji, jelikož jsem už slyšela z úst lidí, že na tom byli a pomohlo jim to. Víte, možná je to něco na způsob - víra tvá tě uzdraví. Takže jestli máte pocit, že by kineziologie mohla vašemu členu rodiny pomoci, tak to zkuste. Pak teprve budete moci říci, ano, bylo to fajn či naopak ne, nestálo to za nic.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xixi*
Datum: 16.02.14 20:30

Děkuju za odpověď. Proto chci zkušenosti, já je nemám. Ten člen rodiny má psychické potíže těžkého rázu, které způsobil traumatický zážitek. Psychiatr píše léky, psycholog/psychoterapeut nepomáhá (třikrát vyměněný, vyzkoušené různé typy terapií). Táhne se to už skoro deset let a stav se nelepší a začíná mít velký vliv i na zbytek rodiny. Proto se chytáme i stébla naděje.

Datum: 16.02.14 20:36
avatar

No a právě proto byste měli tu kineziologii zkusit. Jako slyšela jsem od známých lidí, že jim prostě pomohla.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vveronika*
Datum: 27.03.14 09:03

Zdravím,

s kineziologií mám osobní zkušennosti a mohu ji vřele doporučit. Osobně mi hodě pomohla a znám i spoustu jiných lidí, kterým pomohla také. Každý z nás si v sobě něco nese a nikdy není na škodu na sobě zapracovat .

Ohodnoceno: 2x
 
Od: xixi*
Datum: 27.03.14 12:01

Jsem rád, že kineziologie umí pomoci.

A neměla byste kontakt nebo doporučení na někoho z východních čech, nejlépe trasa Trutnov - Hradec Králové (nemůžeme cestovat daleko).

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.