Žlutá řídká stolice

Od: Datum: 15.02.14 19:42 odpovědí: 2 změna: 15.02.14 22:38

Dobrý den,

občas trpím "žlutým průjmem" bezprostředně cca 5 minut po konzumaci jídla. Poprvé mě to potkalo před 3mi roky (v 11 letech) po svíčkoví v restauraci, od té doby mě to občas potká doma (např. po knedlíkách na cibulce, nebo steacích či pizze).. Byli jsme u lékaře, který tvrdil že je to dráždivej tračník.. Co to přesně znamená?

Až doteď sem si myslel, že je to tučnými jídli, ale dva dny jsem nic teď nejedl (měl sem horečku - to není chuť k jídlu) a včera sem si vzal 5 sušenek zlatých polomáčených a ani ne za 5 minut to na mě přišlo... A dneska to samé :/ Doktor mě doporučil pancreolan, dosud sem neměl příležitost to vyzkoušet (ale jakmile budu jíst zkusím).. Ale čím myslíte že by to mohlo mít? Z určitého jídla to není, protože knedlíky na cibulce třeba mám 5x nic a 1 to začne zlobit..

Stolice je vodovitě hnědá + žlutá, mám pocit jako bych byl na malé přitom to šlo z toho druhého otvoru :D

Poraďte mi co mám dělat prosím, a čím je to způsobené.. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.02.14 22:15

Zkus Smectu. ( http://www.prujmy.cz/smecta/co_to_je.php) Pokud se to ani po ní nezlepší, znovu šup k lékaři a trvej na dalším vyšetření či testech.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.02.14 22:38

Žlutá stolice znamená věršinou příměs žluči. To znamená, že by Tě měli důkladně vyšetřit. Zajdi za praktikem a ten ať Ti vystaví žádanku na odborné vyšetření!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.