Zub - roste nebo ne?

Od: Datum: 14.02.14 04:19 odpovědí: 2 změna: 14.02.14 17:24

Zdravím Vás.

Chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s růstem zubů, konkrétněji stoliček. Před několika dny mě začala pobolívat dáseň, předpokládala jsem, že jde o růst zubu. Jak je patrné z fotky, na dásni se mi vytvořil jakýsi objekt, který je bolestivý. Myslíte, že se jedná o růst stoličky nebo o něco jiného? O co se jedná? Je podle Vás nutná nějaká urgentní návštěva zubního lékaře?

Předem díky za odpovědi.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.02.14 05:06
avatar

Mohu jen potvrdit, že ty mrchy stoličky dokáží pobolívat i tak, že to člověka budí ve čtyři ráno ;) Je to dobrá zkušenost - člověk pak má větší soucit s ukňučenými miminy :-D Může to být i zcela nárazová záležitost na dlouhá léta dopředu, aniž by skutečně vyrostly (tři dny jo, pár měsíců nic, ťuk ho, tři roky nic, týden ano... :-D) Jestli je to ono bych si z fotky netroufla soudit, ale je to dost pravděpodobné. Já bych s tím třeba k doktorovi nechodila, ale určitě vám tu někdo poradí okamžitě utíkat na pohotovost, tak to lze rovnou shrnout tak, že je to o intenzitě bolesti a míře obav, jaké to ve vás vyvolává. Třeba vám doporučí je doktor vytrhnout a budete mít o zábavu postaráno.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.02.14 17:24
avatar

Vypadá to, že se vám prořezávají 8mičky, t.zv zuby moudrosti (ze snímku není zcela patrné, zda jde o 8. zub). S těmi bývá opravdu trápení, nejlépe je se jich zbavit. Navštivte zubaře, může vám uvolnit dáseň nad zubem, to by mělo pomoci. Ale lepší by bylo jej vytrhnout. To se dělá v lokálním umrtvení, takže to nebolí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.