Podpora -vyplácení

Od: Datum: 13.02.14 23:40 odpovědí: 2 změna: 14.02.14 00:55

Dobrý večer. Dohaduji se tady s kamarádem,kdy mu bude vyplacena podpora. Je evidovaný na UP od 23,ledna. Rozhodnutí převzal 6.unora. On tvrdí, že podpora za unor mu bude vyplacena do konce tohoto měsíce. Já mám názor takový, že až v březnu. Jak je to správně? díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.02.14 00:55

Pokud splní podmínky ÚP, tak:

-podporu za 9 lednových dní dostane na účet do konce února

-podporu za měsíc únor dostane na účet do konce března.

doplněno 15.02.14 00:59:

Ještě doplním odkaz - Zákon o zaměstnanosti § 53 odst.2 http://www.zakonyprolidi.cz/cs/2004-435 Pokud má kamarád rozhodnutí o přiznání podpory a splní podmínky ÚP, může požádat o zálohové vyplacení a podporu za leden dostane v únoru. Vy se ptáte (přete se s kamarádem) ohledně podpory za únor - tu dostane v březnu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gamapolis*
Datum: 14.02.14 00:19

Dobrý den.Podpora mu bude vylplacena až v březnu,pokud nabyde rozhodnutí o přiznání právní moci.Já jsem se zaevidoval 29.3, a podpora mi přišla 15.5.Dokud to nenabyde právní moci,nic nepošlou a pak třeba přijdou 2 výplaty najednou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.