Přeskakující kyčelní kloub

Od: Datum: 13.02.14 21:03 odpovědí: 4 změna: 14.02.14 19:15

Dobrý den, prosím vás, chtěl bych se vás na něco zeptat, a potřeboval bych poradit.. Když si lehnu a mám natáhlé nohy, při zdvyhnutí levé nohy mě neustále přeskočí kyčelní kloub, nebolí to, ale mám strach že neustálým opakováním bych si ten kloub do pár let opotřeboval. Nevíte co s tím mám dělat? Posiluji, a když cvičím spodní stranu břicha a nohy musím zapojovat nejvíce tak to není zrovna nejlepší.. Dá se to nějak řešit?

Děkuji za Odpověď :).


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.02.14 21:06
avatar

Není to normální. Správnou odpověď vám dá lékař, nejlépe ortoped. Do té doby kloub raději moc nezatěžujte.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: host*
Datum: 14.02.14 11:37

Podle ústavy a listiny základních práv a svobod v článku 31 máte "na základě veřejného pojištění právo na bezplatnou zdravotní péči a na zdravotní pomůcky za podmínek, které stanoví zákon..." viz http://www.psp.cz/docs/laws/listina.html

Tuto péči si všichni občané platí ve veřejném pojištění z svých daní. I vy na ni máte právo, tak si vyhledejte lékaře, který váš stav vyšetří, vyhodnotí a stanoví příslušnou léčbu. Včas, aby se počínající onemocnění nezanedbalo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 14.02.14 12:17

Dobrý den, jak píší kolegobvé nade mnou, v pořádku to rozhodně není a měl byste navštívit ortopeda. Minimálně je to na kloubní výživu.

doplněno 15.02.14 14:09:

Ano ano, ale já mám na mysli injekční kloubní výživu, kterou Vám dá ortoped, ale musí Vás nejdřív vidět. Ale opravdu to řešte, protože až Vám bude 50, tak budete čekat na umělé klouby...!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: toreet*
Datum: 14.02.14 19:15

Kloubní výživu jsem akorát doužíval, měl jsem 3měsíční.. Mám to přeskakování už od jakživa..

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.