Prohlídka v 15 letech

Od: Datum: 13.02.14 17:01 odpovědí: 5 změna: 13.02.14 17:47

Mám jít na 15ti letou prohlídku a nevím co se tam bude dít. Bude mi prohlížet i penis?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.02.14 17:01

ano

Ohodnoceno: 0x

Od: xixi*
Datum: 13.02.14 17:06

Ano bude, včetně varlat. Změří a zváží tě, poslechne si tě, promačká ti břicho, pokecáte co a jak. Není to nic hrozného, vůbec se neboj a nemusíš se ani stydět, lékař/ka je profesionál.

Od: dah
Datum: 13.02.14 17:28

no já se právě tak nějak bojím. co se týče předkožky tak mi to je docela nepříjemné a myslím si, že ji do mého penisu nic není. Doufám, že tam nebude chtít jít i máma.

Datum: 13.02.14 17:40
Nic detailního jen se podívají jestli máš všechno na svém místě. Měřit ti ho určitě nebudou.

Datum: 13.02.14 17:47

Klídek, doktor se podívá především, zda tam nemáš nějaké boule či útvary, které by tam být neměly. Buď rád, že ti to někdo zkontroluje. Nepříjemné to jistě je, ale nic, co bys nepřežil. Ber to tak, že holky to mají daleko horší.

A snad umíš mámě v 15 říct, že nechceš, aby s tebou šla do ordinace.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.