Zranění nosu

Od: Datum: 13.02.14 16:24 odpovědí: 4 změna: 13.02.14 17:14

Dobrý den, mám takový dotaz syn dnes přišel ze školy že se zranil v tělocviku a tekla mu krev z nosu, tak to prý ledovali a pomohlo to ale jakmile přestal začala téct znovu .. zaledováním jsme to zase zastavili.. :)) ale ma to z jedné strany natelké, vypadá to jako kdyby se tam tvořil monokl a celkem dost knourá.. (zlomené to ale nevypadá .. na internetu jsme našli nějaký návod že se má pohnout chrupavkou doprava a doleva a má se hýbat jenom chrupavka.. což se u syna hýbe jen ona.. a kost se nijak nepohybuje.. ale nevím nejsem specialista.. :D ) Máme jet na pohotovost..?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: xixi*
Datum: 13.02.14 16:27

Jedte na pohotovost, může a nemusí to být zlomené, to posoudí lékař. A hlavně možná budete potřebovat papír od doktora pro pojišťovnu aby vám vyplatili pojistné. Škola je ze zákona pojištěná.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 13.02.14 16:31
avatar

Souhlas s Xixi, jeďte a internetovým návodům se zdaleka vyhněte dřív, než klukovi ještě ublížíte. A pokud by s klukem bylo něco vážnějšího, tak bych udělala ve škole pěkný tóčo, pokud předpokládám, že syn přišel domů až po skončení celého vyučování a mne nikdo o úrazu neinformoval.

doplněno 13.02.14 16:39:

Doobrá, v tom případě je postup školy v pořádku:) No, hlavně skočte na tu pohotovost.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: anonymous
Datum: 13.02.14 16:36

Ze školy mi volali, ale byla to poslední vyučovací hodina.. půl hodiny byl s učitelem v kabinetě a chladili, až potom šel domů.. :) a doma to začalo znova.. :)

Datum: 13.02.14 17:14
avatar

Může mít vybočenou nosní přepážku. Nechte si vypsat papír od doktora, pojištovna školy to zaplatí. Taktéž jestli má i svoji pojistku, uplatnit i tam, po skončení léčení.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.