Koupě auta po doplacení/ukončení leasingu

Od: Datum: 12.02.14 21:19 odpovědí: 4 změna: 15.02.14 16:30

Dobrý den.Mám zájem koupit.Auto je ted vedené ve firmě.Uživatel má auto na leasing.Chceme to udělat tak že doplatí leasing a prodá auto mě za mezi námi dohodnutou částku.Může nastat i varinata... že leasing za něj doplatím já (nevím jak je na tom finačně) a pak mu jen doplatím rozdíl k dohodnuté cenně.Na co si dát při této "transakci" pozor?Nebo na koho bude auto přepsáno po doplacení?(at mnou nebo prodávajícím).Nebo jak to vlastně chodí je to na dlouho?Nemá s tím zkušenost.Nebo jak postupovat.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.02.14 22:46

Převedete leasing na sebe a auto bude dál leasingové společnosti do doplacení a odkoupení a pak bude převedeno na vás.

Ohodnoceno: 0x

Od: allesgute
Datum: 13.02.14 05:38

Díky.Ale přiznám se trochu to nechápu..Vždyt je leasing na něj.Malá firma je jeho.A když nastane situace že leasing budu doplácet já?Takže já doplatím leasing za něj a jak je to pak s převodem? Nerad bych doplatil za někoho jeho leasing a stále nebyl majitel vozu.Pokud to špatně chápu vše tak se předem omlouvám.

Datum: 15.02.14 16:03

a co prevest leasing na tebe a ten si pak v klidu doplatit?

Datum: 15.02.14 16:30

Oslov přímo leasingovou společnost, tyhle věci určitě často řeší. Sám znám ve svém okolí tři majtele, co koupili vůz v průběhu leasingu, jeden přesně ja popisuješ. první majtel si leasing ukončil a druhý koupil auto přímo za hotové.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.