V noci jsem se počůrala

Od: Datum: 12.02.14 17:55 odpovědí: 11 změna: 13.02.14 10:56

Dobrý den, já mám menší problém.. Je mi 17 a včera večer se mi chtělo v noci na wc.. Tak jsem si řekla "vydržim to do rána" a po chvilce jsem usnula.. Vzbudila jsem se asi v 5:00 a zjistila jsem, že mám mokré kalhoty a pode mnou je mokrá skvrna.. A pořád se mi chtělo stejně na wc.. Tak jsem šla na wc a tam se přřevlíkla, na skvrnu dala igelitku a starý tričko a spala jsem dál.. Jsem asi měsíc po nemoci, ale stejně mám pořád kašel (jsem zahleněná) a dneska už i nemůžu skoro vůbec mluvit a chraptim.. A možná jsem i trošku nastydlá, ale nemyslím si že by to bylo tím..

Tátovi jsem to neřekla (mám 15ti letýho bráichu) kterej bydlí u mámy a dalo by se říct že je nemocnej a počůrává (nebo počůrával) se a bere (nebo bral) na to prášky a chodil s tim na urologii.. Jenže já se nepočůrávám..

A přítelovi jsem to zatím taky neřekla (a asi neřeknu) protože se bojím že by se mi vysmál.. Ale v pátek mám jet k němu na víkend, tak co když se mi to stane i u něj?

Poraďte mi prosím co mám dělat..

Předem vám moc děkuji za odpovědi :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.02.14 17:58
avatar

Nikomu nic neříkej a u přítele si před spaním dojdi na záchod...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: anonym96
Datum: 12.02.14 18:01

Děkuji za odpověď :))

Ohledně toho že nemám nikomu nic říkat.. Takže ani přítelovi? (nevim jak by zareagoval)

Datum: 12.02.14 18:02
avatar

Ani jemu Chce to trochu myslet ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.02.14 18:02
avatar

Přesně takové "držení až do rána" může skončit i chronickým zánětem močových cest a měchýře. Samozřejmě dozvuk těžší nemoci na to taky může mít vliv. Nepij na noc a když budeš muset na wc, tak prostě běž.

doplněno 12.02.14 18:09:

Tak se teď nějakou dobu hlídej, nepij před spaním, ani když máš žízeň. Hlídej si pitný režim přes den. Přítel nemusí vědět všechno... a věř, že počůrat se doma v posteli není nic extra, já to měla horší, něco mě prohnalo a zrovna na benzince jen jeden záchod pro všechny, ještěže jsem měla dlouhý kabát. *smich* A rozhodně nejsem sama.

Holt jsme jen lidi ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: anonym96
Datum: 12.02.14 18:06

Než jdu spát tak občas mívám žízeň ;) Ale občas jsem to takhle prováděla že se mi večer chtělo ale nešla jsem a vydržela jsem to (akorád plnej močák).. Dneska se mi to stalo poprvé..

Datum: 12.02.14 18:05
avatar

Klidně bych si tipnul i na to nastydnutí, ledviny a močový měchýř jsou na zimu hodně citlivé. Ale když se v noci chce na záchod, tak se má jít, je to opravdu zahrávání si s budoucími problémy.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 12.02.14 18:08
Ahoj.
1/ Tvůj malý problém se nedá srovnávat s tím bráškovým.
2/ Pokud se ti to stalo jednou, nedělej nic. Píšeš, že jsi nastydlá a zřejmě jsi spala příliš tvrdě. Neříkám, že je to běžné, ale stát se to může. Vezmi si ponaučení a večer upaluj na WC.
3/ Kdyby se to opakovalo, nebo jsi cítila pálení raději zajdi za pediatrem!
4/ Příteli neříkej nic a tatínkovi jen když se to bude opakovat.
Přeji suché noci... ;) M
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.02.14 18:08
avatar

Zřejmě jsi přistydla, teď je zrádné počasí, stačí studená lavička na zastávce. Nebo ještě dobíhá to předešlé nachlazení. Při kašli též může trochu moče uniknout. Takže jako u malých dětí, nejlépe v podvečer trochu omezit pití, před spaním si dojít na WC. Pokud nemáte doma, tak zítra koupit urologický čaj a dvakrát si ho přes den uvařit. Teple se oblékat na spodní část těla, hlavně venku nenosit krátká trička, bundičky, doma kolem zad-ledvin omotat teplý pléd. Toto dodržovat dva tři dny a problém bude vyřešen.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.02.14 18:08
avatar

Zdravím. Pokud se to stalo zatím jen jednou, tak si to nechte pro sebe. Kdyby se to opakovalo, určitě by to chtělo vyšetření u lékaře a hledat příčinu. Neřešte věci dopředu, budete zbytečně ve stresu a víkend si neužijete. Nevidím důvod říkat takovouto věc příteli. Jestli-že se prozatím nejedná o zdravotní problém, nechte si to pro sebe. Choďte na Wc zkrátka hned, jestli-že se Vám chce a neříkejte si, že to vydržíte do rána. To je hloupost!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.14 09:46

Pokud se to stalo jednou, tak je zbytečné to řešit. A příště raději před spaním na WC, proč to držet do rána?

Jinak se přiznám, že se mi to stalo také. Večer jsem to přehnal s pitím a v noci se mi zdál živý sen, že sedím na záchodě. No, neseděl jsem... *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 13.02.14 10:56

Jestli tě to potěší, tak mému partnerovi se to stane asi jednou do roka také. V dětství dlouho trpěl nočním pomočováním, ale proč se to děje i v dospělosti, to se nám nepodařilo vypozorovat. Je to naprosto nezávislé na únavě, opilosti, nemoci, délce spánku... Akorát je to doprovázeno velmi živým snem. Jestli by to lékaři nějak zvládli vyřešit, to si nemyslím. Někdo trpí inkontinencí každou noc i v dospělosti, to je pak problém, ale jednou do roka to neřešíme.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.