MHD Praha

Od: Datum: 11.02.14 22:22 odpovědí: 5 změna: 13.02.14 09:23
avatar

Dobrý večer,zítra se potřebuji dostat ze Zličína konečná "B" na výstaviště Holešovice.Našel jsem si že bych měl jet béčkem na Florenc ,přestup na céčko do zastávky nádraží Holešovice.Tam už bych to měl dojít pěšky.A potom bych potřeboval z Výstaviště Holešovice na Pražský Hrad.To mám jet nejlépe tramvají č.12 do zastávky Chotkovy sady a přes Královskou oboru na hrad?Nebo doporučíte něco jiného?

Ještě jízdné.Budeme 1 dospělý a 1 dítě do 15 let.Vyplatí se 24hodinová jízdenka než za každou jízdu platit zvlášť?Pojedu pak ještě z Muzea na Zličín.Děkuji za odpovědi.
Zdroj: https://www.poradte.cz/spolec…st/28537-doprava-v-praze.html


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.02.14 22:45
avatar

Dítě sebou máte zdarma jenom o víkendu a o svátcích, jinak potřebuje průkazku, nebo vlastní lístek. (Jestli mu ji budete chtít udělat, tak rodný list, fotku a dvacet korun, na Zličíně ji udělají na počkání, trvá to tři minuty, platí pár let, podle toho, kolik mu je).

Podle počtu tras, které píšete, se vám vyplatí spíše jednotlivé lístky, ale jestli ještě někde popojedete mezi tím, tak už denní. S chlupem Trasy asi dobrý. Nachodíte se.

doplněno 11.02.14 22:57:

Mezi metrem a výstavištěm doporučuji popojet tramvají. Je to kousíček, ale mimořádně nepříjemný, a kdo to tam nezná, slušnou cestu špatně najde. Tak ať si dítko neotrávíte hned ráno. )

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.02.14 05:50
avatar

Já bych sjela ze Zličína metrem do stanice Smíchovské nádraží nebo Anděl a tam bych přestoupila na tramvaj. Dvanáctka má pěknou "vyhlídkovou" trasu, ze Smíchova vede pod Petřínem přes Malou Stranu do Holešovic.

Na rozdíl od metra budete mít pěkný výhled i o čem cestou povídat ...

Na Hrad můžete jet stejnou trasou (dvanáctkou), vystoupit můžete na zastávce Malostranská a na Hrad vyjít po starých zámeckých schodech. Je to sice do kopce ale pěkná cesta.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 12.02.14 07:02
avatar

ivzez děkuji

Datum: 13.02.14 01:23
avatar

Není zač. Doufám, že se Vám den v Praze vydařil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.14 09:23
avatar

Ano den se vydařil i počasí přálo bylo krásně slunečno až do 15 hod.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.