Nevlastni sestra

Od: Datum: 11.02.14 18:21 odpovědí: 13 změna: 18.02.14 16:17
Ahoj mam problem, zamiloval jsem se do nevlastni sestry.. Ona by me taky chtela ale ne na vztah spis jen na sex coz by mi vubec nevadilo je mi 18 ji 17 nevim co delat..rodicum to rikat nehodlam
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.02.14 18:23

tak se stim nikde nechlubte a užívej te si já v tom problém nevidím

Ohodnoceno: 5x

Od: anders
Datum: 11.02.14 18:26

A to já bych šel s pravdou ven, pokud by se tedy jednalo o vážný vztah. Pokud jde jenom o sex, asi bych to nikomu neříkal, ale pokud k ní cítíš něco víc, řekl bych jí to, a rodíčům potom taky.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.02.14 18:28

Nikde se s tím nechlub a do toho, užívej pokud to jde.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 11.02.14 18:36
A vy máte některého společného rodiče? Pokud ano, tak ruce pryč!
Ohodnoceno: 3x

Od: leny*
Datum: 11.02.14 19:00
Ne muj tatka zije s jeji mamkou,dik za rady nevedel hsem co stim delat...dbeska vecer jsme doma sami tak vyuziju situace ;)
Datum: 11.02.14 19:14

ale pozor-stačí kapka a si tatka Ale když tak to je v rodině :-D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.02.14 19:45

Existuje takové přísloví: co je v domě, není pro mě. V podstatě neexistuje způsob, jakým by to mohlo skončit dobře: vážně to nestojí za to chvilkové vybití. "Zamilovat" a "spíš jen na sex" - to je ještě hodně pubertální klukovina. Ruce pryč, studenou sprchu a pár koleček kolem baráku! Jeden či druhý to začne brát moc vážně, nebo to bude chtít používat jako munici při hádkách, žárlit na budoucí vztahy, vydírat směrem k rodičům... rozhodné NE.

Ohodnoceno: 6x

Datum: 11.02.14 19:54

Pokud Tvůj otec s matkou té dívky jenom žije a ani nejsou oddáni, tak se ani nejedná o Tvou nevlastní sestru. Je to pro Tebe "cizí" dívka, tudíž nehrozí že byste se dopustili incestu. Doma to hned vykládat nemusíte, ale docela Tě chápu, příležitost dělá zloděje. Nemusíte se nikde složitě scházet, když vlastně žijete pod jednou střechou. Ale pozor na následky. A nemluvím o otěhotnění té dívky, ale o tom, že se pohněváte... To pak nebude nic příjemného sdílet dále jeden domov s dívkou, se kterou jsi měl sexuální poměr a ještě k tomu utajený. Může z toho vzniknout docela těžký problém. Co když se jeden z vás zamiluje a toho druhého to přestane bavit a nebude chtít ve vztahu pokračovat. Když se rozejdeš s cizí dívkou, tak se prostě přestanete scházet, ale tahle bude pořád doma s Tebou. Já bych do toho nešla...

Ohodnoceno: 5x

Datum: 12.02.14 10:14

Máte společného alespoň jednoho z rodičů? Jestliže ne, tedy nemáte ani kousek stejného DNA, nemůžete být sourozenci, byť nevlastní. Jste cizí lidé, kteří žijí ve stejné rodině. ;) Jestliže ale jeden z rodičů je společný, pak jste sourozenci a jednalo by se o incest. A to je hodně ošklivé. To ne!

doplněno 12.02.14 10:15:

Jinak vřelý souhlas se Suzy. *palec*

Datum: 12.02.14 10:17
I sex nepokrevnich sourozencu, ale zijicich ve stejne domacnosti je protizakonny.

Od: pravnik
Datum: 12.02.14 13:27

to snad jen v případě nezrušitelného osvojení jednoho dítěte otcem druhého dítěte, protože pak by se jednalo podle práva o sourozence

Datum: 12.02.14 10:19

I když nemáte společné geny, tak bych dala ruce pryč. Možná byste si prima užili, pak by to jednoho přestalo bavit nebo se to provalí. A co dál? Uvědomte si, že třeba neublížíte jen sobě, ale také vašim rodičům, kterým se, pokud to zjistí, může třeba i rozpadnout vztah, protože by to nemuseli překousnout.

Ohodnoceno: 1x

Od: klidek*
Datum: 18.02.14 16:17

užívejte si a nikomu to neříkejte, jak prosté

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.