Jak si mám najít kluka?

Od: Datum: 08.02.14 17:43 odpovědí: 18 změna: 09.02.14 10:50

Je mi 23 a ještě jsem s nikým nechodila ani žádný kámoše jsem nikdy neměla. Bojím se že zůstanu navždy sama, vůbec nevím jak si mám někoho najít a navíc mě nikdy nikdo nechtěl. Vůbec nevím o čem bych se s někým měla bavit. Navíc každej má prý kámoše tak kolem 14-17 let, pak už jich prý mívá mín, celkem mě štve že jsem to celý promeškala a že o mě nikdo nestojí.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.14 17:47

Sice to tu není seznamka, ale teď sem lze hezky přidávat foto...

Ale vážně: Musíš chodit tam, kde se lidi seznamují, doma tě nikdo nenajde a musíš o sebe dbát. Za hezkou holkou se každý kluk ohlédne.

Ohodnoceno: 1x

Od: yy
Datum: 08.02.14 17:55

Jenže každej chce ukecanou holku, a to já rozhodně nejsem

Datum: 08.02.14 17:57

Tak buď věř tomu, že to tak není, nebo se nauč planě tlachat o ničem. Je to tak, že inteligentní kluk nechce ukvákanou slepici. O tu stojí jen dement co sám nemá co říct.

Ohodnoceno: 2x

Od: lux*
Datum: 08.02.14 18:00

No tak třeba zrovna já, bych rozhodně ukvákanou holku nechtěl. mám rád klid a pohodu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.02.14 19:41

Nemyslím, že by chtěl každej ukecanou holku. O ukecanosti to není. Jestli to není jen o tom, že se nedokážeš bavit s ostatníma proto, že si s nima nemáš moc co říct. Stačí, když narazíš na spřízněnou duši a bude to o něčem jiném...

Datum: 08.02.14 17:56

pridej foto a treba se nekdo ozve

Datum: 08.02.14 18:04

Přesně tak - my jsme se jako mladí scházeli u rybníka, nebo na návsi a šli se společně koupat. Hráli jsme na hřišti volejbal, jezdili na kolách. A byly i různé brigády, kterým se dneska hodně lidí směje. Třeba jsme vysazovali maličké smrčky v lese.

Společně jsme chodili i na tzv. Večerníky, pěkně s celou partou. Bylo to 3 km lesem, jak děvčata byla ráda, že jsou s námi kluci.

Vím, že tohle všechno se už dneska nenosí. je jiná doba. Na diskotéce se potácejí 15 letí ušáci. A na ples jdou zase převážně páry.

Je to těžké, co takhle v práci, nejsou tam nějací zábavní kolegové? Pokud jste hovorná, není problém slušně začít rozhovor třeba ve vlaku, na zastávce, v čekárně u doktora. A pokud chodíte venčit třeba pejska, pejskaři jsou sdílní a o svých mazlíčcích se rádi baví. Třeba i mezi nimi budou mladí chovatelé.

Prostě - hledat všude. Nedávat to najevo, abyste nevypadala, že za každou cenu chcete někoho ulovit, ale chovat se bezprostředně a uvidíte, že časem najdete.

Já našla na školním plese svého manžela v prosinci 1973. Tak si vezměte, jak dlouho už se s ním trápím. Obšas ho škádlím: Že jsem si před tím plesem radši nezlámala nohu! To bych nešla nikam, nepoznala Tě a teď bych měla spokojené stáří! *tanec*

Tak ať najdete. Ale netlačte na pilu, třeba to ještě nějaký čas potrvá. Ale kdo hledá, určitě najde. Jaga.

doplněno 09.02.14 06:32:

A ještě mě napadlo: jestli máte nějaké kamarádky či kolegyně z práce - ženy, ty možná mají prima bráchu, synovce, bratrance. A nebo manžel těch vdaných má bezva kamaráda. Proč ne? A potom to chce zrežírovat nějaký společný večírek, návštěvu kina, divadla, sportovní akci. A uvidíte. Určitě to dopadne. ne třeba hned na 1. pokus, ale na 3. či 4. určitě.

Seznámíte se možná, až to budete nejmíň čekat. Známá, sestra na urologii, se seznámila s budoucím manželem jako s hospitalizovaným pacientem, kterého ošetřovala, cévkovala...až přeskočila jiskkra. Dodnes se jí smějeme, že tehdy dobře okoukla, do čeho jde. Jiná zase na silnici píchla gumu u auta, řidič zastavil, pomohl nasadit rezervu a skončilo to na radnici. Tedy neskončilo, pokarčuje to dál rodinným životem. Takže nikdy dopředu nevíte, kdy Vás láska potká. Držím palce. *palec*

Od: jarmulina
Datum: 08.02.14 18:25

Hele zrovna před chvílí jsem dostala email - www.zamilujtese.cz libimseti.cz v centru Chodov bude čvrtek a pátek 13/2 a 14/2 seznamovací akce, moc se mi to líbí a hned bych tam šla!Zjisti si podrobnosti...

Od: chcite
Datum: 08.02.14 18:40

Ozvy se mi na email

colephelps@email.cz

Datum: 08.02.14 19:43

Už kvůli té češtině bych se vám neozval, kdybych byl holka...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.02.14 18:41

Ahoj, jsem kluk, je mi 25. Klidně mi napiš vnitřní poštou a třeba si popovídáme.

doplněno 08.02.14 18:47:

Promiň, nevšiml jsem si, že nejsi zaregistrovaná tady na poradně. Pokud chceš, napiš mi na solenza@centrum.cz

Od: pest®
Datum: 08.02.14 19:09
Bude mi 24 a taky nejsem zadaný...když už tu z toho děláme seznamku klidně napiš...ale teď trochu vážněji a k dotazu, chápu, že je těžké být sám, ale zase opravdu nechce tlačit na pilu, jestli nechceš být s kýmkoliv. Pohybuj se ve společnosti s lidmi, kteří mají stejné zájmy a chovej se přirozeně. Je nesmysl jít si hledat partnera na diskotéku, když ji sám nesnáším atd. Jednou jsem byl na plese bez partnerky a přišla pro mě holka, pak mi při tancovaní strčila svoji sestřenku. Dali jsme se do řeči a pak jsme si začali i psát...chtěla abychom se dali dohromady, jenže já byl zadaný a holt jsem čestný...takže to časem vyšumelo a nebylo z toho nic. Když jsem se za pár let rozešel s holkou, kvůli které jsem odmítl tu z plesu, tak jsem občas uvažoval jestli jsem neudělal tenkrát chybu, ale co bylo bylo...
doplněno 08.02.14 20:03:

Přesně to co psal @namyslenecek že to přijde ve chvíli, kdy to nejméně čekáš. To jsem chtěl naznačit tou příhodou z plesu, taky jsem to nečekal, ani jsem si od toho nic nesliboval, byl jsem zadaný, tak proč se o něco pokoušet, já to bral jako tanec s dívkou...nic víc nic níň, jak se ukázalo, ona čekala víc ;)

Od: namyslenecek*
Datum: 08.02.14 19:47

Je mi 22 a já mám radši tichý, skromnější holky co mají rozum a nemelou furt nějaký kraviny :D Když nejsi moc upovídaná a nedokážeš k někomu přijít a sama se seznámit, tak se prostě víc usmívej a raduj se ze života a kluci za tebou polezou sami, to mi věř :)) Takže stačí jen nahodit úsměv a pohybovat se v místech kde je co nejvíc lidí. Mimochodem láska příjde ve chvíli, kdy to nejméně čekáš, takže bejt tebou to přestanu moc řešit a budu si žít dál svůj život, až to příjde, tak to příjde :)

Datum: 08.02.14 19:55

Možná tě zaskočím, ale spousta lidí na tomto světě prožije svůj život o samotě. Není to ta největší tragédie ze všech. Ve chvíli, kdy se s tím smíříš, udělá se ti lépe a dost pravděpodobně se z ničeho nic s někým seznámíš. Spousta lidí má šestý smysl a automaticky se straní osob, které jsou zoufalé. Pokud se s tím smířit nemůžeš, tak poslechni rady z tohoto fóra. Choď do společnosti, seznamuj se sama. Zkus rychloseznamovácí kurzy/schůzky, nebo jak se tomu říká. Je to docela sranda, když od toho moc nečekáš.

Ohodnoceno: 2x

Od: mike32*
Datum: 08.02.14 20:25

Důležité je netlačit na pilu ... chodit hlavně s kamarády do společnosti ... společně se bavit a ono to příjde uplně samo ... hlavní je to ... jestli vůbec o seznámení s někým stojíte a nebo ne ...

Datum: 09.02.14 00:00

Jo být single nebaví nikoho věčně...

JAk již psali, sezením doma vás marťani neunesou...

Od: laik
Datum: 09.02.14 01:51

V anglictine existuje slovo "approachable", coz znamena zhruba "pristupna". Pouziva se pro holky, ke kterym se kluk nemusi bat pristoupit a na neco se jich zeptat, neco jim rict (a treba je nekam pozvat).

Asi zadny clovek dobrovolne nezacne konverzaci ("nepristoupi k nekomu"), kdyz vi, ze na nej ta druha osoba bude rvat, posle ho do neslusnych mist, bude se tvarit otravene, co ze si to vubec dovolil k ni pristoupit a jinak mu davat vsemozne najevo, jak ji otravuje a ze se s nim nehodla bavit a jedine, co chce, je, aby ji nechal byt.

Naproti tomu kdyz holka neni zamracena a je ochotna se s clovekem zacit bavit (odpovedet mu na otazku), tak se vzdycky drive nebo pozdeji najde nekdo, kdo se ji bude chtit na neco zeptat. At uz na to, jestli nepotrebuje s necim pomoci nebo co dela odpoledne.

Kdyz je navic jeste usmevava, v dobre nalade, dokaze se take na neco zeptat, co ji zajima a treba i cloveka pochvali nebo mu polichoti, tak to pak musi napadniky odhanet lopatou. :)

Spise nez ptat se, jak si sehnat kluka, se snaz byt "approachable". Kluci prijdou sami v takovem mnozstvi, ze nebudes vedet kam drive :) Delat nejake mimopracovni aktivity muze pomoci potkat vice kluku, ale i tak uz ted cestou do prace a treba do kramu za cinnosti, ktere normalne delas, mijis spousty kluku, kteri by te radi oslovili, ale nejsou si jisti, jestli bys jim to "nedala sezrat", co si vubec dovolili. Priste, az se na tebe nektery z nich podiva, se misto ohrnuti nosu a kouleni ocima trosku usmej a uvidis ten obrovsky rozdil.

Datum: 09.02.14 10:50

Ten pravý příjde neboj jinak i já znám hezkého a slušného chlapce 25 student VŠ hodný kluk i on se bojí,že zustane sám...pro každého někdo někde roste a kdo hlédá nejde,kdo si počká...hlavu vzhuru Celý život máte před sebou!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.