Má to cenu?

Od: Datum: 08.02.14 00:24 odpovědí: 6 změna: 09.02.14 10:32

Zdravím,chci se vás zeptat,na jednu situaci,kterou má momentálně kámoška :

Chodíme do prváku na střední školu a kámoška se tam zahleděla do kluka,kterej je ve třetáku jenže už 4x ho pozdravila a on jí neodpověděl (nevíme,jestli byl zamyšlenej a neslyšel,nebo před klukama dělal jakoby nic). Dneska ho pozdravila,když byl sám, to už jí odpověděl (samosebou z toho byla v 7.nebi). Ted se ta kámoška pokusí jej pozdravit znovu (opět,pokud bude sám) a pokud odpoví,tak odpoví ale co když ne?

Takže bych se chtěla zeptat:

Pokud neodpoví ,myslíte,že má cenu se ještě snažit a pokusit se o nějaký pokus?

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 08.02.14 00:32
avatar

Dobrý den, no nevím, ale pokud chlapec nezabral na několik pokusů, tak asi nemá zájem a nemá význam se vnucovat. Já bych "dělal dámu" a začal ho ignorovat - a on se třeba začne vnucovat sám. A když ne, tak si najděte (tedy, pardon, ta Vaše kámoška) jinou oběť. Zdravím!

doplněno 08.02.14 00:40:

Tak dobře, dáme mu ještě jednu šanci. Až bude sám, tak se s ním pozdravit, ale také hned pokračovat v hovoru. Připravte si (kámoška) něco vtipného a zkusit hovor na libovolné téma. Podle jeho reakce se uvidí, zda má zájem nebo zda jen trpí.

doplněno 08.02.14 15:53:

lucc - myslím, že je to jedno, ale např. pozdravit se, říci své jméno a zeptat se na jeho.

Pak se třeba zeptat, jestli je to studium ve třetím ročníku těžší, co by chtěl dělat po té škole, co ho baví a co baví tu kámošku, jestli má FCB, jestli má mobil a uměl by do něho zapsat číslo té kámošky - že by mu ho dala a mohl by zavolat, protože je to lepší, než volat z okna apod.. A občas zopakovat v hovoru to jeho jméno, aby viděl zájem.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lucc
Datum: 08.02.14 00:36

No on byl až na ten poslední pozdrav s klukama,takže asi před nima dělal jakože nic. Já právě nevím no,kámoška se kvůli němu pořád trápí.

Od: lucc
Datum: 08.02.14 15:35

A jaké téma si myslíte, že by bylo nejideálnější?

Od: lucc
Datum: 09.02.14 10:32
Datum: 08.02.14 07:24
avatar

Když mě někdo pozdraví, i když ho třeba neznám, i když je to třeba bezdomovec, pokaždé odpovím. Je to slušnost. A pokud dívka zdraví jako divá a on mlčí, moc vychovaný tedy není.

Neomlouvej ho, že neslyší, že je zamyšlený, že se třeba před kluky stydí odpovědět.

Na pozdrav se odpovídá vždycky a i když se mu třeba dívka nelíbí, proč neodpovědět? Je to slušnost a ani před kamarády se tím nijak nesníží.

Bude to asi nějaký buran, proto bych kamarádce poradila, aby se poohlédla po jiném objektu svých snů. Tenhle moc slušnosti a galantnosti nepobral. A když je vidlák dneska, lepší už to asi nebude a podobně se bude asi chovat i v budoucnu. Proto by to s ním dívka moc nechytla. *bum* Jaga.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: lucc
Datum: 08.02.14 15:33

Dobrá tedy, děkuji :)

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.