Ztráta složenky úp

Od: Datum: 07.02.14 18:06 odpovědí: 4 změna: 08.02.14 18:21

Dobrý den,

dnes se mi stala nepříjemná věc - omylem jsem složenku z úp hodila spolu s knihami do sběrného boxu knihovny. Bohužel složenka je jen do 9.2. a box se vybírá až v úterý. Neví někdo jestli to úp pošle znovu, pokud si peníze nevyzvednu?

Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.02.14 18:25

Běžte se domluvit na ÚP. Až se jim peníze vrátí z pošty zpět, tak aby měli informaci proč...snad vám zašlou znova

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.02.14 19:51
avatar

Ano, dojděte na ÚP a požádejte o opětovné zaslání peněz. V úterý vyzvedněte založenou poukázku z boxu a vraťte ji na poštu. Pošta ji vrátí na Vakus s poznámkou ,,nevyzvednuto, po úložní lhůtě,,.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: helluska
Datum: 08.02.14 09:07

Jděte spíš na poštu a řekněte že složenka měla přijít a nepřišla a že se zřejmě ztratila. To se stát může. Udělají duplikát nebo tak něco... Vím, že jsem to kdysi řešila také. Zavolejte si na info linku pošty, poradí vám

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.14 18:21
avatar

Proč by měla Jana říkat, že složenka nepřišla? Složenky jsou dnes evidované podle svého kodu /podací čísla atd./ přes počítač. Je snadno vyhledatelné, že ten a ten den měla na pochůzku doručovatelka pro tohoto adresáta složenku. Pak bude popotahovaná, kam ji dala. Doručovatelka bude tvrdit, že ji vhodila dobře a bude to pravda. Ale stejně se to bude řešit. Jestli to adresát nevyhodil s reklamními letáky. Moc se přimlouvám, aby se to tím, že složenka nepřišla neřešilo. Vrhá to nejen špatný dojem na tu doručovatelku, ale i na poštu. Vidíte, ačkoliv jsem na neschopence s psychickým zhroucením, kvůli přetížení na pošte, tak na poštu nedám dopustit. Též se může stát, že z boxu to někdo vytáhne a zneužije data. Může se pokusit o podvod. Takže určitě z boxu vyndat a buď vrátit na poštu, nebo prokazatelně zlikvidovat - spálit apod.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.