Prázdniny v zahraničí

Od: Datum: 07.02.14 17:23 odpovědí: 1 změna: 11.02.14 14:52

Dobrý den, už jsem tady jednou psal, ale jelikož jsem nedostal patřičné množství informací zkusím to ještě jednou znovu a trošku jinak.

Je mi 17 let v létě 17,5 a chtěl bych přes prázdniny někde vyjet, do anglie ... za zdokonalením si svého jazyka.

Napadla mě jazyková agentůra, avšak za měsíc chtějí 40 000 a to je hrozná částka. 30 000 se vším všudy bych možná ještě dal ale 40 už je moc ( týden za 7,5) 7,500 týdně bych byl ochotný dát a nemuselo by to být i měsíc stačilo by 2 týdny za 15 000 ale má to cenu 2 týdny? Nejlépe bych chtěl ten měsíc do těch 30 000 je to reálné? Nějaká jiná škola nebo něco?

Druhá varianta je, že bych jel do Anglie jen tak do nějaké rodiny např na nějakou dobu, ale otázka je, co tam? Zlepším se v Angličtině? s kým tam budu komunikovat? Budu u rodiny jenom jako že mě nechají přespat a tím to končí nebo bych s nimi normálně i komunikoval a chodil s nimi do města apod.? Znáte něco takového? máte nějaké zkušenosti s tím, že jste si sehnali na netu rodinu a jeli? Je to bezpečné si takhle shánět rodinu?

Další možnost mně napadla jet na nějaký dětský tábor , to by mohlo být trošku problém je mi 17, do žádného kurzu bych sice nechodil, ale namluvil bych se tam až až a nechci žádný mezinárodní tábor chtěl bych přímo anglicky, kde je většina angličanu ( neznáze nějaký) bylo by to možné? v nejhorším i nějaký mezinárodní znáte?

A poslední možnost, najít si brigádu napadlo mě, že bych si tam mohl najít brigádu, ale na internetu je plno nabídek až od 18 let s tím by mohl být problém, ale co jet do rodiny a pak si hledat brigádu?

Co byste udělali vy? Prosím o každou radu :) díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nc*
Datum: 11.02.14 14:52

Nejlepší: Jet do rodiny a pak si hledat brigádu. Jazyk za 2 měsíce zvládneš tak že se budeš sám divit :) V 18ti už si pak najdeš klidně něco i tam, agentury vynechej a nebo si najdi nějakou fyzicky až v UK. Rodina Ti určitě pomůže něco najít když uvidí že chceš a alespoň nenaletíě nějakejm vykukům. Rozhodně UK není tak daleko abys musel platit něco předem, ba naopak!

Hodně zdaru a síly přeji!

nc

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.