Jakým způsobem financovat vlastní bydlení?

Od: Datum: 05.02.14 19:34 odpovědí: 1 změna: 12.02.14 15:08

Dobrý den,

v současné době řeším problém s financováním vlastního bydlení. Mám rozjednaný odkup členských práv k družstvenímu bytu a zároveň se ho chystám rekonstruovat - byt je tedy v katastru zapsát jako rozestavěná jednotka. Do 3 měsíců bytové družstvo bude byt převádět do osobního vlastnictví. Řeším tedy různé možnosti financování této situace. Kupní cena členských práv bude řešena hypotečním úvěrem, ale jak řešit financování rekonstrukce? Banka nabízí různé možnosti, neúčelový úvěr nebo další účelový úvěr, atd. V případě, že budu čerpat po částech banka mě vždy omezí kolaudací a poslední část čerpané částky pustí až po kolaudaci, tudíž do doby kolaudace budu platit jen vzniklé úroky. Existuje jiná možnost čerpání finančních prostředků na rekonstrukci?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jareknovak4*
Datum: 12.02.14 15:08

A v čem Váš omezuje kolaudace? Neúčelový úvěr pro Váš případ nedoporučuju, protože byste měl pravděpodobně vyšší úroky než u účelového na bydlení.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.