Pohovor v Home Creditu

Od: Datum: 05.02.14 19:14 odpovědí: 1 změna: 05.02.14 19:36

Dobrý den,

naskytla se mi příležitost pracovat v Home Creditu jako noční operátor, občas i denní. Nikdy jsem ale na žádném pohovoru nebyl a vůbec nevím co mě čeká. S komunikací s lidmi nemám problém, ale jsem z toho neznáma trochu vedle :)

Na stránkách jsem četl, že mě čekají i modelové situace, které ve firmě budu vykonávat, samozřejmě až poté, pokud je zaujme můj životopis. Chtěl jsem tedy poprosit o radu, případně o zkušenosti, pokud tam již někdo pracoval, protože tu práci docela potřebuji. Studoval jsem obchodní akademii, nyní VŠ informační technologie. Anglický jazyk, si troufnu říct, že je u mě na velmi dobré úrovni.

Děkuji za každou radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.02.14 19:36
avatar

O firmě je zajímavý článek na www.mesec.cz, a to ,,Na návštěvě u Home Credit,,. Je tam spousta fotografíí a historie firmy. O pozici operátor je napsáno - cituji: Práce operátora je jedna z nejtěžších, vyžaduje hroší kůži, neoblomnost, ale i velkou dávku vnímavosti.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.