Reklamace mobilu

Od: Datum: 05.02.14 17:08 odpovědí: 4 změna: 06.02.14 11:37

Při nákupu mobilu za 4500 jsem byl nadšený jen chvilku. Velmi brzy jsem zjistil, že ve sluchátku chrčí a praská a je někdy nemožné rozumět tomu co protistrana říká. Byl jsme to reklamovat vyměnili mi sluchátko. První dojem O.K. ale po pár hovorech opět stejný problém. On se ten problém totiž neprojevuje vždy. Někdy to dělá a někdy ne. A je jedno zda jsme v tramvaji, v tunelu, v lese nebo obchodě ( vliv kovu třeba) a taky to někdy nělá na stejném místě ( třeba na chatě ). Hovořím často s jedním číslem a někdy to dělá a někdy ne. Tím dávám najevo, že to pokaždé jiná situace a jiná protistrana. No hrůza. Dal jsem to zas do reklamace a tentokrát mobil poslali do servisu ( předtím to měnili sami, mají autorizovaný servis). Mám to dva dny a je to tady znovu. nechci už opravu, chci buď jiný kus nebo peníze zpět. Mám to dva měsíce a už 2x v reklamaci. Jak postupovat, když obchodník pořád tvrdí, že to zas a zas opraví a že dodavatel tvrdí, že se to dá opravit. Jak postupovat? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: iods
Datum: 05.02.14 17:16

Cena mobilu není důležitá. Jde o konkrétní model, protože popsaný problém, může být u konkrétního mobilu běžnou věcí. Tedy o jaký mobil jde?

Ohodnoceno: 0x

Od: andycibulka*
Datum: 05.02.14 18:19

Napiste obchodnikovo doporuceny dopis, v kterem odstupujete od kupni smlouvy na zaklade reklamace nevyrizene v zakonne lhute.On je povinnen vam vratit penize.

Od: mobilek
Datum: 06.02.14 11:13

jedná se o http://mobilni-telefony.heure…s-duos/recenze/?s=3#ru2060432

nikde jsem nenašel v recenzích , že škvrčení je tam normální, navíc zvuk má být dobrý at se jedná o jakýkoli mobil. Nejde o to zda je dobře slyšitelný, ale ozývají se praskavé zvuky.

Ohledně druhé odpovědi: asi jste mi neporozuměla. Prodejce mobil v zákonné lhůtě vždy opravil, ale výsledek byl stejný. A protože se to projevuje tak v 10% hovorů, tak to při přebírání mobilu zpět hned nezjistím.

Prodavačka mi řekla, když to bude dělat dál, tak to přinesu potřetí, počtvrté a pak se uvidí. Ale já si mobil přece nekupuji proto, bay většinu času trávil v reklamaci. Navíc potřebuji využívat funkce chytrého telefonu.

Jak tedy postupovat?

Od: buss®
Datum: 06.02.14 11:37

V mobilu nic škvrčet nemá pokud to není prostředím obou. Načíst si jejich Reklamační podmínky, ale pochybuji, že budou dle nového OZ, takže ten OZ o prodeji, jakosti.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.