Co je - komunikační datový uzel Memonic?

Od: Datum: 05.11.12 11:07 odpovědí: 3 změna: 05.11.12 13:11

Memonic sensor net? K čemu to slouží?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: luke237
Datum: 05.11.12 12:05

Podle toho, co pisou na jejich webu, to sbira data z jejich meraku teple a studene vody a vytapeni a posila je pres mobilni telefonni sit do centralni jednotky. Data taky jdou vycist prenosnou bezdratovou cteckou (neni zapotrebi zajit precist udaj az ke vsem meraku, ale staci projit kolem baraku a vycucnout data z teto jednotky, ktera je mezitim od tech meraku shromazdila).

Ten popis na jejich webu je tak spatny, ze jsem to musel cist snad 10x, nez jsem ziskal jakousi predstavu, co to vlastne je a k cemu to slouzi.

Od: irma
Datum: 05.11.12 12:43

Děkuji za odpověd´, taky jsem se to pokoušela najít na netu a vůbec jsem z toho nebyla moudrá.

Od: luke237
Datum: 05.11.12 13:11

Otazka je, na co neco takhle konkretniho potrebujete vedet. Tohle je zarizeni spise pro dodavatele energii a ti na to maji lidi, aby pochopeni popisu tohoto zarizeni mohli venovat nekolik hodin.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.