Muze ciznec podnikat?

Od: Datum: 04.02.14 18:18 odpovědí: 2 změna: 04.02.14 18:41

Dobry den ,muj znamy pochazi z Bulharska,uz v cesku pracoval jako zamestnanec,nyni chce podnikat,pracovat jako drobny zivnostnik,chci se zeptat ,jestli misto podnikani ...tedy adresu muze mit hlasenou treba u me ,ale podnikat tam nebude ani se tam zdrzovat,jestli v tom neni nejaky hacek pro me? dekuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 04.02.14 18:30

Dobrý den, pokud má povolení k pobytu v Čr a veškleré potřebné dokumenty, tak nevidím v tom problém. Sídlo podnikání může mít nahlašený klidně u Vás.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss®
Datum: 04.02.14 18:41

Jistě, doporučuji si přečíst živnostenský zákona, § 47. Ten to upravuje. Aresa podnikání, sídlo je upraveno též. Kam půjde případná kontrola?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.