Láska bez odpovědi

Od: Datum: 01.02.14 02:37 odpovědí: 7 změna: 01.02.14 13:13
Ahoj,mam takový problém,je mi 11 skoro 12 a asi před půl rokem,jsem jednomu klukovi vyznala lásku(jsem do něj zamilovaná 5 let),neodpověděl mi(to jsem očekavala) a přestal se se mnou bavit.Nyní chodí na jinou školu.Co s tím?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 01.02.14 02:40

V tomhle věku jsou ty lásky i vztahy těžké, zkus se zamilovat jinde. Ale v tuto noční hodinu už bys měla být dávno v postýlce a sladce spinkat! *bum*

Ohodnoceno: 3x

Od: annaa
Datum: 01.02.14 03:00
Zkusím to,ale je to strašně těžké,vždyť se mi o něm zdají i sny!Já nespím,protože jsem nemocná a celý den jsem prospala.Přes to moc děkuji za odpověď.
Datum: 01.02.14 07:03

Máš před sebou ta nejhezčí léta a víš, co ještě poznáš kluků? A lepších!

Přestaň smutnit a rozhlédni sekolem sebe, určitě máš ve svém okolí nějakého prima kamaráda, s kterým se můžeš přátelit.

Když Ti neodpověděl a přestal se s Tebou bavit, zájem nemá. A přece by ses mu nevtírala, máš jistě svou hrdost. Ať si trhne nohou.

Musím se smát, vzpomínám na dobu svých lásek. V 6. třídě jsem se zamilovala /děsně móóc/ do kluka z osmičky. On o tom ani, chudák, nevěděl a mé city, tudíž, samozřejmě neopětoval. Já bulila na půdě a uvažovala jsem, co budu dělat, až on vyjde ze školy a já tam budu ještě 2 roky pak chodit a nebudu ho už vidět, jak to přežiju a že to asi nepřežiju... a a a...*plac*

Přežila jsem to. Dneska mi je 59, jemu 61, občas ho potkám. Už bych se do něj dneska v žádném případě nezakoukala /a on do mě asi taky ne! *smich*/

Tak to nech být, lásky přicházejí a odcházejí a nemá cenu se v takovém pěkném věku nějakým klukem trápit. ZA TO TI ŽÁDNÝ MUŽSKÝ NESTOJÍ. *ua* Jaga.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 01.02.14 08:48
U nás ve třídě(ani v okolí)není nikdo zrovna,,atraktivní``.Já se kluky nějak zvlášť nezabývám,já se zajímám spíše o školu(pochopitelně).Ale děkuji za odpověď
Datum: 01.02.14 10:57

Ahoj. Ve svém věku děláš dobře, že se zajímáš spíše o školu, než o kluky. Na všechno máš určitě ještě spoustu času. Z jednoho neúspěšného vyznání lásky si hlavu nedělej. Ono to sice zamrzí, ale jednou na to budeš vzpomínat s úsměvem. Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Alespoň sis dodala odvahu (tu v sobě každý nenajde ani ve starším věku) a zkusila to. Pokud jsi mu nestála ani za odpověď, pak si Tě nezaslouží a je zbytečné se pro něho dál trápit. K Tvému věku toto všechno patří, prožili jsme si to snad všichni. A přežili jsme i podobná zklamání a trápení. S tím neuděláš nic, ale někdy i pěkné sny, o tom koho má člověk rád, nám život obohacují...Přeji Ti krásné dospívání a brzy se uzdrav!

Ohodnoceno: 3x

Datum: 01.02.14 10:39
Ten kluk resi spis videohry a s kamosema kde udelat nakou lumparnu, nez lasku nebud smutna, laska prijde
Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.02.14 13:13

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.