Hledám název seriálu / filmu

Od: Datum: 30.01.14 17:51 odpovědí: 4 změna: 31.01.14 00:13

Když jsem byl malý tak dávali v televizi zahraniční Sci-fi seriál, na který si matně pamatuji. Seriál byl u nás vysílán v 90 letech cca 95 - 99. Odhaduji že byl natočen někdy mezi 87 - 89. Myslím že je to americký seriál. Přesnou pointu neznám (byl jsem velmi malý - pamatuji si jen útržky). Vím, že se všichni báli vozidla které vypadalo jako toto vojenské vozidlo (obr. 1). Ve svých útrobách neslo i menší pojízdný modul podobný tomuto (obr. 2 v levo), který měl uvnitř řidiče. Nevím zda uvnotř byly lidé nebo například nějaká mamizemská rasa.

Pamatuji si scénu, kdy se lidé schovali v jakémsi bunkru za vesnicí a to velké vozidlo vypustilo to menší, které šlo útroby bunkru prozkoumat.

Myslím si že to byl seriál, protože tam byly ty klasické předěly (pokračování příště atd.), ale je možné že to byl i film.

Chápu, že podávám jen kusé informace, ale více si opravdu nepamatuji... Do dnes mi to tak moc vrtá hlavou že bych už chtěl zjistit co to bylo a pokud možno se na to co nejdřív podívat. Jako malý kluk jsem to miloval. Předem děkuji za jakékoliv rady ;)Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.01.14 18:19

Ahoj. Většinou jsem všechny scifáky shlédl, ale tohle mi nic moc neříká. Na horní fotce je OTéčko SCOT a dole je záběr z jednoho z filmů asi o Fantomasovi. Víc nedám.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: dexmaster094
Datum: 31.01.14 00:13

Ty obrázky jsem našel na internetu, abych je vizuálně připodobnil... Nevím totiž jak bych je popsal, toto je nejbližší..

Od: laik
Datum: 30.01.14 21:46
Jestli ti tady lidi nebudou schopni poradit, tak se jeste zkus obratit na ciste filmove servery: csfd.cz nebo jine
Ohodnoceno: 0x
 
Od: dexmaster094
Datum: 31.01.14 00:13

Už jsem zkoušel.. Bohužel nic..

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.