Furt chodím na wc

Od: Datum: 30.01.14 17:16 odpovědí: 9 změna: 30.01.14 22:09

Ahoj,už jsem sem jednou psal,ale píšu znova,furt chodím na toaletu-na malou.V noci i třikrát za noc,přes den cirka každé 2 hodky...už jsem byl dvakrát u urologa a vše mám v porádku,naposledy asi před rokem.Můžete mě prosím poradit třeba nejakou radu co stím?je mě 29 roků,Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.01.14 17:24

Zdravím. Za rok se mohlo ledacos změnit. Chce to zajít k lékaři, pokud máte potíže. Mohlo by jít o zánět močových cest. Jen lékař ale může určit příčinu.

Ohodnoceno: 0x

Od: andycibulka*
Datum: 30.01.14 17:24

Zvetsena prostata?

Od: xixi*
Datum: 30.01.14 17:27

Časté močení může značit i diabetes. Skočte znovu k lékaři.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.01.14 17:33

já bych asi začal u toho jak často pijete, jak se stravujete .. potom návštěva lékaře ... přes den chodím také často na WC (ale hodně piju pití) přes noc na záchod nechodím ..

Od: buss®
Datum: 30.01.14 17:40

Nečekááám, nepíšu a jdu za urologem.

Datum: 30.01.14 17:43

když je dle urologa vše OK ,šel bych za internistou-nefrologem!

Datum: 30.01.14 17:44

Nachlazené ledviny?

Datum: 30.01.14 21:39

Rozhodně bude chyba ve stravě, resp. v pití. Třeba jeden kolega taky s tímto zápasil. Jenomže v zimě v létě se prostě přepíjel - do půllitru vždy přeslazený sirup, za chvíli si šel pro další. K tomu několikrát za den kafe. Byl na všech vyšetřeních včetně prostaty, samozřejmě mu na nic nepřišli. Zaměřil bych se tímto směrem. Bez kompletního denního jídelníčku asi nelze konkrétněji poradit.

Datum: 30.01.14 22:09

A co stres? Netrpíte jím? Pokud urolog vyloučil onemocnění, tak za vaším problémem může být jen stres nebo hyperaktivní močový měchýř. No zkuste trošku potrénovat močový měchýř. A na noc nepijte moc tekutin. Močový měchýř trénujte tak, že budete oddalovat odchod na WC, když budete cítit, že byste jako měl jít. A néé, že jakmile ucítíte potřebu, že ji ihned půjdete vykonat. Takže ne, že budete chodit na záchod každé 2 hodiny, ale prodlužujte ten čas.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.