Chodící hračka na senzor

Od: Datum: 30.01.14 17:13 odpovědí: 2 změna: 31.01.14 09:09

Dobrý den, chtěla bych svému synovi pořídit chodící hračku ( zvířátko ),prý podporuje malé děti v lezení, má na zádech senzor a když za ním prcek leze, chodí před ním, mělo by se hýbat, blikat apod. Existuje prý žirafa...napíšete mi někdo zkušenosti s touto hračkou, případně kde ji zakoupit? Na netu jsem nic moc nenašla...díky Petra

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.01.14 19:07

Dobrý den Petro,

chci jen říct, aby jste ještě uvážila koupi této hračky. Děti se přeci naučí lézt a chodit bez nějakých udělátorů. Lezení je jejich přirozenost a chůzi okoukávají od dospělých, když zjistí, že se bez ní neobejdou. Taková hračka jistě nebude zadarmo a ty peníze bych radši použil na něco užitečnějšího.

Stejně je mi jasné, jak by hračka za pár dní dopadla...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.01.14 09:09

Souhlasím. Navíc, než naučít se dřív lozit je pro dítě mnohem důežitější navazování vztahů a pout. Dítě ještě nepozná, že je to jen mrtvý automat, takže pro jeho duševní vývoj to nebude nic moc. Nenechte si utéct žádnou chvilku, kterou s ním můžete strávit vy.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.