Puchýře na patách

Od: Datum: 29.01.14 20:36 odpovědí: 7 změna: 29.01.14 21:34

Prosím radu co dělat s opravdu hodně zarudlými puchýři o velikosti cca 3cm na 1 cm na patách? Děkuji za odpověďi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.01.14 20:38

Přelepte náplatí Compeed na puchýře. Hojí ve vlhkém prostředí, hodně tlumí bolest, vyzkoušeno.

doplněno 29.01.14 21:09:

A nové boty, první dlouhá trasa - to se nedivte. Zatím bych boty nevyhazovala, na vině mohly být i špatné ponožky.

Ohodnoceno: 0x

Od: jolie
Datum: 29.01.14 21:34
Vyhazovat je nebudu, prvni trasa to nebyla, a nedivim se jen píšu pro rady ;) byli mi řečeno ze puchyre budou jen me nenapadlo ze v takové míře.
Od: cuca®
Datum: 29.01.14 20:39

Odstranit prvne pricinu, spatna obuv, pracovni obuv ci prezuvky ve skole nebo v praci? Bezva je tea tree oil, na ledasjake problemecky, spaleniny, odreniny...

Datum: 29.01.14 20:54
Náplastí jsem již použila, trochu pomohly, je to z nových bot na hory, chodila jsem v nich prvně krátké trasy - vše bylo ok, tak jsem si dala delší trasu a skončila s puchyri nebo otlaky asi bude lepší navštívit odborníka.
Datum: 29.01.14 21:01

Páne jo. Tak to bych v prvé řadě vyhodila ty boty. Jinak samo se to také zahojí, je to prostě odřené až do krve. Jinak bych postupovala jak píší rádce nehoře a pořádně širokou náplast, aby se do toho nedostala špína. To musí sakra bolet. *plac*

Datum: 29.01.14 21:06
Bylo mi řečeno ze je to normální, Pry se musí boty rozchodit... Jo bolí to jako cert, ted Uz je to lepší ale nic příjemného hlavně ted v zimě...mám to od neděle, tak jsem nervózní ze se to nehoji rychleji...
Datum: 29.01.14 21:07
Staly přes 4 000kc tak se mi moc vyhazovat nechcou...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.