Potreboval bych zubare

Od: Datum: 28.01.14 19:44 odpovědí: 3 změna: 28.01.14 20:28
Dobrý den. Rád bych Vás opět všechny po roce pozdravil a položil dotaz. Mohu bez zdravotniho pojištění navštívit jakehokoli zubaře? Potřeboval bych se zbavit jednoho zkazeneho zubu a nahradit jej ,abych neměl škaredý usměv?
Kolik to muze stat a bez onoho zdr.pojištení,nevyhodí mě už mezi dveřmi? Moc děkuji za radu,informaci.
Váš bezdomovec.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.01.14 19:46
avatar

jestli máš prachy a platíš z ruky na to slyší většina zubařů

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.14 20:14

Vytržení zubu, dle výpisu z pojišťovny, cca 600,- (ale je to už nějaký rok zpět - mohlo se to změnit a záleží možná i kde), náhrada v řádu tisíc. O tom, zda je to možné netuším.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.14 20:28
avatar

Podle stavu chrupu se pozná sociální situace občana. Platí to po celém světě. Do pár posledních let to ale neplatilo u nás. Kdo na svůj chrup dbal, tak měl možnost mít zuby vcelku v pořádku. Soukromý zubař většinou nové pacienty nabírá, ale pokud nevypadáte solventně, asi bude problém. I zde chtějí průkazku zdravotní pojišťovny. Pokud se domluvíte, budete platit vše a plnou pálku. Pominu vstupní prohlídku, rentgenový snímek, trhání, injekce proti bolesti. Jenom náhradu zubu korunkou jsem doplatila přes 3 tisíce korun. Základ platila pojišťovna. Jinak cena je individuální. Může být od 4000 do 9000 kč. Implantáty začínají na 9000 Kč. Jinak je průměr nákladů zubní ordinace 30-40 korun za minutu, laboratoře 10Kč. Na můstek apod. můžete strávit v křesle od 90minut do 300minut. Pro Vás bude nejlepší obrátit se na středisko Naděje, charitu, pomoc v nouzi, občanské sdružení a podobné organizace. Sociální pracovnice Vás nasměruje na lékaře, který ošetřuje takovéto případy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.