Ženská logika

Od: Datum: 27.01.14 21:35 odpovědí: 6 změna: 29.01.14 12:38

Ahoj,

potřebuji Vás poprosit o radu. Nerozumím ženskému myšlení. Již nějaký ten Pátek se snažím o jednu holku. Chodíme spolu ven, někdy vytáhne ona mě a naopak. Normálně si píšem ale, občas napíšu a slečna odpoví až za 2 dny. Nejsem ten, kterej by se vnucoval a přemlouval jí, aby si se mnou psala. Snažím se jí mít takovou od těla, aby si nemyslela, že jsem nějakej pejsek. Je i o nějaký ten rok starší, možná i to je významnou rolí, že si se mnou hraje.

Docela mi to schazuje sebevědomí, že z našláplýho přeskočení jiskry je zase strmej pád dolů. Když jsme spolu ve společnosti, tak většinou se od sebe moc daleko nehnem (myšleno u stolů, barů, vždycky na ruku od sebe). Občas si říkám, že se za ní pořád honím a snažím se vymejšlet všelijaký srandy, aby se nenudila. Je hezká a je o ní velký zájem. Zatím mezi námi proběhlo pouze pár pus na tváře (bohužel), a co vím od ní, tak od jejího rozchodu (cca 1,5 roku) s nikým nic neměla. Hodně o mě vypráví přátelům a rodině. Nadruhou stranu je fakt, že já jsem moula a bojím se udělat první krok, abych ji neztratil. Jako prozatimní přátelé jsme si sedli, protože máme podobný koníčky a i názory na svět.

Snažil jsem se to nějak popsat. Místy trošku chaoticky, protože mi myšlenky běhaj zprava doleva.

Zajímalo by mě, jestli má smysl se za ní honit, a jestli tam je z tohoto stručného popisu je nějaká šance na vztah.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: axus®
Datum: 27.01.14 21:42
avatar

Spousta kluku se honi za holkama jako pejsci, pac jak jsou do nich zabouchli, tak jim cokoliv, co holka udela, pripada jako naznak, ze o ne maji zajem. Ty je ve skutecnosti maji pouze za (mladsiho) kamarada.

Sance je vzdycky, ale pokud ses moula, ktery nic nezkusi, pak se to asi nikdy nedozvis.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: askmenow*
Datum: 27.01.14 22:39

Povím tí jednu věc, neexistuje nic jako ůmužská" nebo "ženská" logika. Každý přemýšlíme úplně jinak a i stejnými signály můžeme značit odlišné jevy v naší hlavě. Nikdo ti nepoví, co se jí honí hlavou... Z popisu to klidně může být tak, že jste jen dobří kamarádi a nikdy nic víc z její strany být nemůže, nebo i to, že by stála o vztah, ale také neudělá první krok, třeba proto, že se bojí stejných věcí, jako vy. To prostě těžko soudit.

Rozhodně bych řekla, že to, že o vás vypráví a ukazuje se s vámi minimálně znamená, že jste pro ni blízká a cenná osoba, že si s vámi nehraje (ať už to myslí kamarádsky nebo vztahově, řekla bych, že upřímně). A to je fajn.

Nemůžete spoléhat na to, že se to vyřeší samo... Musíte si seřadit priority. Nepokazíte radě přátelství, i za cenu, že třeba budete časem koukat na to, jak navazuje vztah s jiným? Nebo risknete to, že přátelství pokazíte, ale zkusíte vyhrát bližší vztah s ní? ...asi těžko radit, to musíte vědět vy. Rozhodně držím palce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.14 12:44

Ahoj,

nevím, jak velký věkový rozdíl tu hraje roli :)

V každém případě bych si s ní být Tebou promluvila o tom, co cítíš. Třeba se taky drží zpátky a je opatrná. Líná huba... Hodně štěstí a nevzdávej to :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bang
Datum: 28.01.14 18:49

4 roky

Datum: 28.01.14 18:54
avatar

PROSIM, pokud porozumíš ženské logice, budeš první na světě. Vydej to knihou a budeš mít i Nobelovu cenu. Totéž platí o mužské logice. Není na to vzorec, zákonitosti a nikdo tomu nerozumí.

Ohledně Tvé otazky, vše je dílem náhod, načasování, ale pokud nepřeskočí jiskra, pokud nezafunguje chemie NIKDY to nebude fungovat. Třeba ji ukecáš, třeba se vemete, ale šťastní nebudete. Láska je mocná čarodějka. Pokud ji porozumíš, vydej to taky knižně :)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lotus*
Datum: 29.01.14 12:38

Honit se za ní smysl nemá, ale nevím, proč bys nemohl zkusit něco víc než jen letmé pusy. Když ti dá košem, budeš vědět na čem si.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.